×
Hyrja
Profili

Irani pranon se rrëzoi pa qëllim aeroplanin ukrainas

Irani pranon se rrëzoi pa qëllim aeroplanin ukrainas

· 3 · 324

  • Postime: 304

ne: 11-01-2020, 12:08:09
Në një deklaratë televizive, qeveria e Iranit ka pranuar se rrëzoi pa qëllim aeroplanin ukrainas, pasi shënjestrën e ngatërroi me një fluturake armike.

Zyrtarët thanë që aeroplani ‘ka marrë pozicion fluturues dhe lartësinë e një objektivi armik’ derisa po i afrohej bazës së Gardës Revolucionare të Iranit dhe ushtarët nuk e konsideruan si një aeroplan udhëtarësh, transmeton Telegrafi.

  • Postime: 7064
  • Gjinia: Femer

#1 ne: 11-01-2020, 17:29:31
Ky është tmerr.

  • Postime: 1752
  • Gjinia: Femer

#2 ne: 11-01-2020, 20:12:59
Si është ajo shprehja: kur njeriu don arsye për të të varë, e gjen edhe mes rreshtave të një poezie dashurie.

Kjo është ç’njerëzore!

Temat e fundit