Irani pranon se rrëzoi pa qëllim aeroplanin ukrainas - Bota Sot

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Irani pranon se rrëzoi pa qëllim aeroplanin ukrainas

Irani pranon se rrëzoi pa qëllim aeroplanin ukrainas

· 3 · 780

  • Postime: 336
  • Karma: +0/-0

ne: 11-01-2020, 12:08:09
Në një deklaratë televizive, qeveria e Iranit ka pranuar se rrëzoi pa qëllim aeroplanin ukrainas, pasi shënjestrën e ngatërroi me një fluturake armike.

Zyrtarët thanë që aeroplani ‘ka marrë pozicion fluturues dhe lartësinë e një objektivi armik’ derisa po i afrohej bazës së Gardës Revolucionare të Iranit dhe ushtarët nuk e konsideruan si një aeroplan udhëtarësh, transmeton Telegrafi.

  • Postime: 7093
  • Karma: +35/-6
  • Gjinia: Femer

#1 ne: 11-01-2020, 17:29:31
Ky është tmerr.

  • Postime: 1757
  • Karma: +10/-4
  • Gjinia: Femer

#2 ne: 11-01-2020, 20:12:59
Si është ajo shprehja: kur njeriu don arsye për të të varë, e gjen edhe mes rreshtave të një poezie dashurie.

Kjo është ç’njerëzore!

Temat e fundit