×
Hyrja
Profili

Nga viti 2021 nuk do nderrohet me ora

Nga viti 2021 nuk do nderrohet me ora

· 13 · 4697

 • Postime: 26634
 • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 26-03-2019, 19:04:07
 

Parlamenti europian ka votuar sot per heqjen e nderrimit te ores cdo pranvere e cdo vjeshte. Nga viti 2021 do kete vetem nje ore gjithe vitin. Me ne fund se eshte goxha e bezdisshme.
 

 • Postime: 253
Monique
#1 ne: 26-03-2019, 19:06:13
Si perfundim u vendos a jo nese do rri kjo ore apo do ndryshoj prape ne dimer?

 • Postime: 7059
 • Gjinia: Femer
erlehta
#2 ne: 26-03-2019, 19:12:06
Do mbesi kjo e dimrit. Them une tashi 😁

 • Postime: 26634
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#3 ne: 26-03-2019, 19:17:11
Secili vend perdor oren qe do. Ose ate te veres gjithe vitin, ose ate te dimrit.

 • Postime: 253
Monique
#4 ne: 26-03-2019, 19:18:50
E veres eshte ora e duhur...thjesht ne dimer do na fusi ne depresion

 • Postime: 253
Monique
#5 ne: 26-03-2019, 19:19:49
Secili vend perdor oren qe do. Ose ate te veres gjithe vitin, ose ate te dimrit.

Kshu si e thu ti duket sikur jemi ne qe zgjedhim....a me ik ne pune i ore me vonese bohet gjo?

 • Postime: 26634
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#6 ne: 26-03-2019, 19:22:24
Secili shtet jo secili person LOL

 • Postime: 253
Monique
#7 ne: 26-03-2019, 19:23:45
Epo kundrinorin derman se na patakse..thashe po cohem vone neser lol

 • Postime: 7059
 • Gjinia: Femer
erlehta
#8 ne: 26-03-2019, 19:45:26
Neser jo por ne 2021 mundesh 😂😂

 • Postime: 24
Rommel
#9 ne: 26-03-2019, 20:41:25
Epo shyqyr e morem vesh se kur do te ndodhte, se ishim ne ankth :P
Danke Max per infon  :)

 • Postime: 26634
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#10 ne: 26-03-2019, 20:47:43
Immer gerne

 • Postime: 1106
 • Gjinia: Mashkull
Poshnjari
#11 ne: 26-03-2019, 21:51:38
Po shqiperia çfarë planesh ka për këtë?

 • Postime: 253
Monique
#12 ne: 26-03-2019, 22:04:24
Te dielen nderrohet ora...ky eshte plani per ket vit
Tjetrin po se mbylli forumin Max ..vijme e themi prape
 

Sa jave ka viti?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 24-04-2020, 14:56:16
nga M A X
Euro 2020 behet Euro 2021

Nisur nga M A XRubrika Sporti

Postimi i fundit 17-03-2020, 19:06:35
nga M A X
29 shkurti dhe viti i brishte

Nisur nga M A XRubrika Mix

Postimi i fundit 29-02-2020, 20:57:46
nga erlehta
Trailers nga filmat dhe serite me te fundit [viti 2020]

Nisur nga M A XRubrika Kinema

Postimi i fundit 07-05-2020, 13:55:27
nga M A X
Viti 2018 me më shumë aborte, rritet tek gratë me arsim të lartë

Nisur nga M A XRubrika Familja

Postimi i fundit 18-07-2019, 11:10:37
nga Mishel...............