Njolloset familja Bush! - Bota Sot

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Njolloset familja Bush!

Njolloset familja Bush!

· 24 · 1694

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

ne: 17-09-2005, 15:09:58


   NIPI I PRESIDENTIT AMERIKAN GEORGE BUSH ESHTE ARRESTUAR NE TEKSAS. NE GJENDJE TE DEHUR, JOHN ELLIS BUSH KA SHKAKTUAR RREMUJE NE NJE LOKAL DHE U KA BERE REZISTENCE AGJENTEVE TE POLICISE. NDERSA GJYKATA E LOS ANGELES KA DENUAR ME 6 MUAJ BURG KENGETAREN COURTNEY LOVE, E NJOHUR PER PERDORIM LENDESH NARKOTIKE. • Postime: 8132
 • Karma: +2/-1
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 17-09-2005, 16:58:47
Mire nipi i Bush... po Courtney Love ca lidhje ka me Bush kete s'e kuptova une.  ^o)

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 17-09-2005, 17:06:47
Te them te drejten o Angel dhe une u cudita ca por pastaj thashe, mbase ka lidhje me nipin LOL dhe pse jan ca larg.

 • Postime: 1826
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 19-09-2005, 08:34:44
Kjo eshte demokraci. E rras brenda nipin e presidentit dhe nuk ta ben syri terr.

 • Postime: 1533
 • Karma: +6/-0

#4 ne: 19-09-2005, 08:41:23
Kjo eshte demokraci. E rras brenda nipin e presidentit dhe nuk ta ben syri terr.

Nga larg me te vertete duket bote perfekte ;)

 • Postime: 75
 • Karma: +0/-0

#5 ne: 20-09-2005, 12:08:23

   NIPI I PRESIDENTIT AMERIKAN GEORGE BUSH ESHTE ARRESTUAR NE TEKSAS. NE GJENDJE TE DEHUR, JOHN ELLIS BUSH KA SHKAKTUAR RREMUJE NE NJE LOKAL DHE U KA BERE REZISTENCE AGJENTEVE TE POLICISE. NDERSA GJYKATA E LOS ANGELES KA DENUAR ME 6 MUAJ BURG KENGETAREN COURTNEY LOVE, E NJOHUR PER PERDORIM LENDESH NARKOTIKE.
me duket se paske pare nje enderr te keqe lool.titulli jot i temes nuk eshte i pershtatshem • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 20-09-2005, 12:48:49
Per ty mund te kem qene ne enderr por nipi i Bushit u arrestua.Ke ndonje gje per te thene per nipin e Bushit? Se sa per titullin e temes  te vjen keq qe kjo eshte njolle?

 • Postime: 309
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 22-09-2005, 06:47:24
Nga Titulli i temës mendova se emrin e Familjes Bush e ka njollosur dikush pa patur argumente se sa për fajet që kjo familje Bush  ka mbi vehte dhe krimet që ka  shkaktuar nëpër botë që nga 1990-ta ,kjo ka  njollosur vetvehten, shtetin amerikan dhe krishtërimin në tërësi!

 • Postime: 1826
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 22-09-2005, 08:04:19
Po Bushi nuk eshte Papa o Nobody.

 • Postime: 35
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 22-09-2005, 08:08:34
Bushi eshte me i madh se Papa, mendoj une.

Pastaj, familja Bush eshte e njollosur deri ne rrenje. Mjafton te flasim per vajzat  e tij, qe eshte turp te thuhet se jane bijat e presidentit.

Cfare mund te thuash per nje njeri qe deshiron te "edukoje" tere boten, kur nuk mundet te edukoje qofte edhe familjen e vet??

 • Postime: 1826
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 22-09-2005, 08:41:53
Me i madh ndoshta, por nuk eshte Papa.

 • Postime: 309
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#11 ne: 22-09-2005, 14:06:42
Bushi eshte me i madh se Papa, mendoj une.

Pastaj, familja Bush eshte e njollosur deri ne rrenje. Mjafton te flasim per vajzat  e tij, qe eshte turp te thuhet se jane bijat e presidentit.

Cfare mund te thuash per nje njeri qe deshiron te "edukoje" tere boten, kur nuk mundet te edukoje qofte edhe familjen e vet??
Po bijat e tij janë bijat e shkinës,kultura e shkive dihet!

 • Postime: 27109
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 22-09-2005, 14:11:46
Kjo eshte demokraci. E rras brenda nipin e presidentit dhe nuk ta ben syri terr.

Te drejte shum ke po te ishte ne shqiperi edhe te kishte vrar sdo u fuste ne burg.

 • Postime: 1293
 • Karma: +1/-1
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 22-09-2005, 15:03:13

 NIPI I PRESIDENTIT AMERIKAN GEORGE BUSH ESHTE ARRESTUAR NE TEKSAS. NE GJENDJE TE DEHUR, JOHN ELLIS BUSH KA SHKAKTUAR RREMUJE NE NJE LOKAL DHE U KA BERE REZISTENCE AGJENTEVE TE POLICISE. NDERSA GJYKATA E LOS ANGELES KA DENUAR ME 6 MUAJ BURG KENGETAREN COURTNEY LOVE, E NJOHUR PER PERDORIM LENDESH NARKOTIKE.

Ncncnc, c'te ben fama. E kam takuar 1 here kete djalin para 6 viteve ne undergrad dhe ishte teper i sjellshem dhe charismatic ne bisede. Shume paska ndryshuar dhe ne fytyre. Kshu eshte kur e abuzon veten....

 • Postime: 1293
 • Karma: +1/-1
 • Gjinia: Femer

#14 ne: 22-09-2005, 15:05:56
Kjo eshte demokraci. E rras brenda nipin e presidentit dhe nuk ta ben syri terr.

Lol, mendoj tamam si 2.8driver. Sa nga ato qe bejne vaki vijne deri ne veshin tone? ;)

 • Postime: 121
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#15 ne: 22-09-2005, 17:01:15
Me mire do te ishte ta rrasshin vet Bushin ne burg per genjeshtrat, mashtrimet qe i ka bere.

 • Postime: 14
 • Karma: +0/-0

#16 ne: 14-11-2005, 17:23:27
edituar
« Editimi i fundit: 15-11-2005, 14:56:23 nga Lefter »

 • Postime: 8132
 • Karma: +2/-1
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 14-11-2005, 17:47:50
Familja bush asht familje me prej ardhje te majmunit, dhe si majmuna doken.
Wow.... mezi po pres diten qe nje nga familja jote te behet president, e te te fusin edhe ty ne nje thes me te..
Cfaredo pozicioni te kete nje person, familja e tij duhet respektuar. Por me sa shoh mentalitetin ne nuk po e tregojme vetem brenda kufijve tane, po tani paskemi dalur te gjykojme edhe boten.
 ^o)

 • Postime: 199
 • Karma: +0/-0

#18 ne: 15-11-2005, 11:41:29
edituar
« Editimi i fundit: 15-11-2005, 14:56:49 nga Lefter »

 • Postime: 780
 • Karma: +2/-0

#19 ne: 15-11-2005, 11:43:05
Nga larg me te vertete duket bote perfekte ;)


hallal plako... bravo te qofte..

 • Postime: 14
 • Karma: +0/-0

#20 ne: 15-11-2005, 13:04:42

hallal plako... bravo te qofte..

 • Postime: 14
 • Karma: +0/-0

#21 ne: 15-11-2005, 13:14:48
edituar
« Editimi i fundit: 15-11-2005, 14:57:16 nga Lefter »

 • Postime: 12234
 • Karma: +408/-388

#22 ne: 15-11-2005, 14:58:40
Me falni qe nderhyra....Por patjeter qe kjo ,sepse kjo bisede me siper sjell vetem e vetem perqarje asgje tjeter... ;)..Pres mirekuptimin e te gjitheve,me respekt Lefter. :)

 • Postime: 14
 • Karma: +0/-0

#23 ne: 15-11-2005, 15:38:06
Me falni qe nderhyra....Por patjeter qe kjo ,sepse kjo bisede me siper sjell vetem e vetem perqarje asgje tjeter... ;)..Pres mirekuptimin e te gjitheve,me respekt Lefter. :)
mir e ke , po qka ti bojsh njerzimit qe nuk marin vesh , po mamir asht per ty te shikosh edhe ma laret.

Temat e fundit