OBAMA DHE UFO-T?! - Bota Sot

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

OBAMA DHE UFO-T?!

OBAMA DHE UFO-T?!

· 1 · 603

  • Postime: 165
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

ne: 09-02-2009, 16:24:10
Dilema qe eshte krijuar keto ditet e fundit se ne inaugurimin e Presidentit me te ri te shteteve te bashkuara Barack Obama  
rreth e perqark kan levizur UFO-t me teknologjine e tyre
levizese!Nese kjo eshte e vertet,Pyetja tjeter qe lind eshte
LIdhja mes obamas dhe UFO-ve?|
shikoni videot dhe komentoni
"UFO Fly Over the Inauguration of Barack ObamA"Temat e fundit