Parlamenti britanik jep sot voten finale per Brexit - Bota Sot

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Parlamenti britanik jep sot voten finale per Brexit

Parlamenti britanik jep sot voten finale per Brexit

· 3 · 660

  • Postime: 28043
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 19-10-2019, 13:54:50
 

Sot britaniket do mundohen edhe nje here per te perfunduar daljen nga BE. Marreveshja qe arriti Boris Johnson thuhet se eshte edhe me e keqe se ajo Theresa May, por kryeminstri i ri po mundohet ta shes si arritje historike. Le te shohim cfare do te ndodhe.

  • Postime: 28043
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 19-10-2019, 16:24:11
Vota qenka shtyre per javen tjeter. Lan nam britaniket!

  • Postime: 28043
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 22-10-2019, 21:29:47
 

Dhoma e Komunave ka aprovuar në parim kornizën legjislative për marrëveshjen e Brexit. Por koha kur Brexit hyn ne fuqi, pra 32 tetori u refuzua. Votimi është një goditje e madhe për qëllimin e Johnson për t'u larguar nga BE në 31 tetor.

Temat e fundit