×
Hyrja
Profili

Po vjen shekulli aziatik

Po vjen shekulli aziatik

· 5 · 356

  • Postime: 26634
  • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 26-03-2019, 09:49:19
Nga 2020 ekonomite e shteteve te Azise do te jene me te medhaja se te gjitha ekonomite e tjera te botes te kombinuara sebashku.
 

  • Postime: 253
Monique
#2 ne: 26-03-2019, 10:01:35
I erdhi dita edhe kinezve te hapen....i lumte milingonave :P

  • Postime: 26634
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#3 ne: 26-03-2019, 14:27:23
U rierdhi thuaj, se deri ne shek. XlX Kina ka qene per shekuj ekonomia me e madhe e planetit.

  • Postime: 7448
  • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#4 ne: 26-03-2019, 17:52:11
Ec se jau fut sherrin ndonjeri dhe i kthen ne epoken e shpatave prap. Ca vatra gati per shperthim i kane ... ;)
 

Pas vështirësisë vjen lehtësimi

Nisur nga IslRubrika Forumi Islam

Postimi i fundit 24-04-2020, 13:01:11
nga Isl
Kur fillon shekulli 22?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 10-04-2020, 20:33:31
nga M A X
Ne cfare shekulli jemi?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 06-04-2020, 00:19:41
nga M A X
Prej nga vjen Leukemia?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 27-04-2020, 18:09:00
nga M A X
Shekulli online lajmet e fundit

Nisur nga InfoZRubrika Mediat Shqiptare

Postimi i fundit 19-03-2020, 16:32:37
nga InfoZ