×

Ngjarje nga bota

Ngjarje nga bota

· 1 · 111

  • Postime: 26405
  • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 08-02-2020, 16:46:27
Lajme dhe informacion te reja nga bota. Gjera interesante nga arena nderkombetare. Te fundit nga bota.
« Editimi i fundit: 18-02-2020, 07:50:22 nga M A X »
 

Ngjarje e histori qe percillen permes kinemase

Nisur nga M A XRubrika Aktivitete Kulturore

Postimi i fundit 16-09-2011, 15:02:01
nga M A X
Një ngjarje e jashtëzakonshme

Nisur nga M A XRubrika Kosova Sot

Postimi i fundit 28-07-2011, 16:27:11
nga M A X
Tri Ngjarje me Motiv Lirie

Nisur nga VM.Rubrika Historia Shqiptare

Postimi i fundit 13-11-2010, 07:23:44
nga Ruzhdi Orana
7 ngjarje qesharake (te verteta)

Nisur nga DoraRubrika Qesh

Postimi i fundit 17-04-2008, 13:07:13
nga Dora
Skandal seksual ne Fier, persona VIP te perfshire ne ngjarje !

Nisur nga BerniRubrika Diskutime

Postimi i fundit 18-06-2013, 16:52:27
nga Mishel...............