Terheqja e miqve! - Bota Sot

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Terheqja e miqve!

   Terheqja e miqve!

  · 1 · 1197

  • Postime: 28652
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

  ne: 23-04-2004, 11:25:56
  Pas pershkallezitmit te situates ne Irak dhe pas terheqjes se paralajmeruar te trupave spanjolle dhe me pas dhe te disa shteteve te tjera, si Hondurasi, Republika Domenikane duket se dhe nje shtet tjeter europian, por sheh mundesine te dale nga koalicioni amerikan ne Irak.

  Cdo dite e me shume situata po duket e ngjashme me ate te disa dhjetevjecareve me pare ne Vietnam. A thua te riperseritet Historia?

  Temat e fundit