×

Termet ne Kroaci

Termet ne Kroaci

· 1 · 46

  • Postime: 23965
  • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 22-03-2020, 12:55:04
Sikur te mjaftonte virusi tani ka dhe dridhje toke. Sot ne mengjes dy termete te nje pasnjeshme kane shkaktuar deme te konsiderueshme ne Kroaci, por fatmiresisht nuk ka viktima njerezore.
 

 

 

 
 

Trauma pas-tërmet te fëmijet - Si veprohet?

Nisur nga M A XRubrika Forumi i Vogëlushëve

Postimi i fundit 09-12-2019, 14:16:58
nga M A X
Termet i fuqishem 6.4 balle godet Shqiperine. Ka viktima dhe demtime

Nisur nga M A XRubrika Aktualiteti

Postimi i fundit 28-11-2019, 08:04:19
nga Gjumashi
Tërmet i fuqishëm në Shqipëri

Nisur nga M A XRubrika Aktualiteti

Postimi i fundit 23-09-2019, 14:49:25
nga M A X
Termet 5.1 shkund Athinen

Nisur nga PoshnjariRubrika Aktualiteti

Postimi i fundit 19-07-2019, 18:34:55
nga M A X
Termet politik ne Austri

Nisur nga M A XRubrika Bota

Postimi i fundit 02-10-2019, 11:31:41
nga Gjumashi