×
Hyrja
Profili

Termet ne Kroaci

Termet ne Kroaci

· 1 · 338

  • Postime: 26671
  • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 22-03-2020, 12:55:04
Sikur te mjaftonte virusi tani ka dhe dridhje toke. Sot ne mengjes dy termete te nje pasnjeshme kane shkaktuar deme te konsiderueshme ne Kroaci, por fatmiresisht nuk ka viktima njerezore.
 

 

 

 

Temat e fundit