Ushtari izraelit rrah brutalisht disa punëtorë palestinezë - Bota Sot

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ushtari izraelit rrah brutalisht disa punëtorë palestinezë

Ushtari izraelit rrah brutalisht disa punëtorë palestinezë

· 2 · 1079

  • Postime: 1158
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

ne: 03-08-2013, 00:08:06
Ky shtet artificial, ashtu si Maqedonia, i ka ditet e numeruara. InshaALlah sa me pare do te zhduket nga kjo bote!

Izraelski vojnik


  • Postime: 1158
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 03-08-2013, 00:12:22
I gjalle kurre s´do e lija ate vend - o une o ky.....robte si nuk arriten, as tentuan, t´ia rrembejne armen!

Temat e fundit