×

Ushtari izraelit rrah brutalisht disa punëtorë palestinezë

Ushtari izraelit rrah brutalisht disa punëtorë palestinezë

· 2 · 940

  • Postime: 1158
  • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
ne: 03-08-2013, 00:08:06
Ky shtet artificial, ashtu si Maqedonia, i ka ditet e numeruara. InshaALlah sa me pare do te zhduket nga kjo bote!

Izraelski vojnik


  • Postime: 1158
  • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
#1 ne: 03-08-2013, 00:12:22
I gjalle kurre s´do e lija ate vend - o une o ky.....robte si nuk arriten, as tentuan, t´ia rrembejne armen!
 

Ushtari dhe zogu.

Nisur nga sorelinaRubrika Letersia Boterore

Postimi i fundit 23-11-2007, 17:57:25
nga sorelina