Ushtria gre(q)ke fyen shqiptarët në parakalim - Bota Sot

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ushtria gre(q)ke fyen shqiptarët në parakalim

Ushtria gre(q)ke fyen shqiptarët në parakalim

· 4 · 585

 • Postime: 229
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 26-03-2010, 20:47:42
...Ne videon e publikuar online nga enet.gr dëgjohen qartë ushtarët grekë të këndojnë këngë fyese për fqinjët. “Grek lindesh dhe nuk bëhesh, dëgjoje këtë o derr shqiptar”, këndojnë ushtarët grekë. Me poshtë ata kërcënojne ushtarët turq të cilët janë të besimit mysliman, duke thënë se do t’i bëjnë t’i perulen kryqit ortodoks, ndërsa pak më vonë dëgjohen të thonë: “I shikoni ata, janë nga Shkupi” dhe “Shqipëria, me lëkurën e tyre do të bëjmë këpucë”.
....
E kanë frikë Shqipërin, e cila po forcohet dita ditës. U ka hy derri në bark këtyre mutave(greqëve) të pacipë :P
...Kanë kapitulluar financiarisht. Bota i njehë si bankrotues, prandaj mundohen të tërhjekin 'vëmendjen'.
...Nuk ka problem ne jemi këtu kur të doni: urdhëroni. Ju nevojitet vetëm edhe bankroti jetësor, sepse atë shpirtëror veq e keni bankrotuar!

Të rroj Shqipëria dhe Shqiptarë
t. Poshtë këto mbeturina të vetëquajtura greke! Grekët nuk ekzistojnë - këta të vetëquajtur grek janë të ardhur nga siria e vende tjera nga ky regjion!

 • Postime: 1402
 • Karma: +18/-4
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 26-03-2010, 20:59:17
Prandaj zoti po e shikon Greqine e po e varros avash avash te gjalle. Do vije nje kohe qe Greqia do perulet para nesh. Nuk paska vend me te keq se Greqia, kam jetuar ne Greqi per 2 vjet dhe kur me pyesin nese kam qene ndonjehere, gjithmone them JO sepse me vjen turp qe kam shkelur Athinen dhe kam ngrene buken e tyre, harram mu befte, helm mu befte.
Sdi cte them, po kam nje urrejtje tmerresisht te madh ndaj Greqise, kam shume kohe qe e kam patur, por tashme sa vjen e po me shtohet. Falenderoj zotin qe sjam me ne Greqi, se do beja ndonje skandal po te isha, te pakten 2-3 ushtareve do ua kisha mare jeten.

VDEKJE GREKEVE,
POSHTE GREQIA,

Cohuni o Shqiptare mos flini ne b... po cohuni e beni protesta, mjaft lejuat qe te na shkelin me kembe e te na tallin.

Cohu o Berisha nqs je burr, e ke nje fije respekt per Shqiperine, boll ke ngrene e po ha m... duke thene qe kemi bere ate e kemi bere kete.
Cohu o Ilir Meta, o koklope, se perdite po te trashet koka dhe qafa, cohu e bjeruni ne koke ministrave greke.
Kot e ka namin Shqiperia si vend qe si dridhet syri, Shqiperia gjithmone fut bishtin kur e shajne.

edhe njehere

VDEKJE GREKEVE
POSHTE GREQIA

 • Postime: 229
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 28-03-2010, 09:23:03
Përgjigje Shqiptare për të paqenët - për ata që veten e quajnë grek!

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 28-03-2010, 12:51:38
greket lepuj jane
« Editimi i fundit: 22-06-2011, 13:58:25 nga N.O.R.E »

Temat e fundit