E Bukura - 9

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Tema informative dhe diskutime per estetiken dhe moden.

Berni
27-06-2010, 12:13:49

Tendenca, këtë verë më “trendy” me tuta

Femrave për të qenë sa më “trendy” nuk duhet t’i mungojnë dollapit të tyre pantallonat në formë tutash, të prera nga një copë e vetme dhe të lehta për t’u veshurNuk ishin pak, por të shumta sfilatat që shpalosën modele të reja dhe tendencat e fundit të verës së sivjetshme. Këtë verë mbretëresha ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
23-06-2010, 23:45:38

Të zhvishesh me stil

Verë. Temperatura të larta. Një stimul i mirë për vazjat që përfitojnë të zbulojnë hiret e tyre trupore.Me një fund tejet të shkurtër e kanatjere që ngjitet pas bustit, janë trend i zakonshëm i pamjes femërore këtyre ditëve me atmosferë të ndezur nga vapa, e jo vetëm.Kjo është moda e bulevardeve...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
11-06-2010, 15:32:46

Trendët e modës 2010

 Vera po ofron përderisa shumë vajza dhe djem janë të pasionuar pas modës. Kreatorja Xheraldina Rexhepi flet për Rozë mbi trendët e fundit të modës.

Berni
03-06-2010, 11:17:32

Trupi ynë dhe ndihma e organeve “të shëmtuar”

Javën e kaluar, për ata që konsiderohen se kanë një hundë pak më të madhe se përmasat normale të këtij organi, doli një lajm i mirë: shkencëtarët, pas disa studimeve dhe sondazheve, dolën në përfundimin se ata që kanë një hundë të madhe kanë edhe një mbrojtje më të madhe ndaj të ftohtit dhe viru...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Pergjigje nga: shorty, Brentiani, Webster

Modelet formojne koken e tigrit

Vogelushja Korcare
23-03-2010, 06:58:53
Fantastike
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
14-03-2010, 08:28:51

Flokët me zbokth, 8 këshilla për t’i trajtuar

Specialistët: Stresi dhe pagjumësia krijojnë zbokthinZbokthi shkaktohet nga një parazit tepër i zakonshëm që është një kërpudhë lëkure e quajtur Pityrisporum ovale. Pjesa më e madhe e të rriturve e kanë këtë kërpudhë në lëkurë. Kur kjo kërpudhë ndodhet në sasi të mëdha ose kur n...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: kengaime, Trendafili i kuq, vullkani

Si visheni?

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
26-11-2009, 20:57:06

Canta ime, “mon amour”

[html]
Canta ime, “monamour” ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
21-11-2009, 03:10:46

Krem e truk, cdo dite 515 agjente kimike ne lekure

[html]    
Kreme truk, c...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
31-10-2009, 11:34:11

Ne lartesine e takes

[html] Nelartesine e takes
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
29-10-2009, 01:11:01

Halloween Costumes

Mqs po vjen Halloween :)
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
04-10-2009, 22:18:22

Sutienet e ngushta shkaktojnë kancer?

Veshjet e brendshme të ngushta, jo vetëm që janë të papërshtatshme për mbajtje, por ato mund të shkaktojnë edhe probleme shëndetësore. Te femrat janë veçanërisht të rrezikshme sutienet e ngushta, të cilat mund të shkaktojnë kancerin e gjirit.Jelekët e ngushtë i shtypin gjinjtë dhe pengojnë drena...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: shejtania, Trendafili i kuq

Vathet!!!!

Shej
21-09-2009, 17:31:24
nuk i perdor asnjehere 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: shejtania, Blerta, Kalipso

Grate shpenzojne ore per tu veshur?

Shej
11-09-2009, 23:22:03
...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
26-08-2009, 10:26:44

Dy bukuroshet shqiptare ne Miss Universe 2009

Perfaqsimi shqiptar me Hasna Xhukici si Miss Albania Universe dhe Gona Dragusha si Miss Kosova ka dhene rezultate qe mund te thuhet se jane vertete te kenaqshme. Miss Kosova ka zene vendin e trete ne garen e me te bukurave te universit. Ndersa Miss Albania Universe ka zene vendin e 11 (ne mos ga...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Brentiani, olti

Swimwear 2009 - Bikini Vere 2009

Brentiani
28-07-2009, 10:31:28
...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

ßåßy ღ
26-07-2009, 14:51:24

Kepucet, pse nuk na mjaftojne kurre?!

A e keni vënë re që meshkujt janë përgjithësisht shumë më të çliruar se femrat nga vargonjtë e modës apo të kombinimit? Atyre duket se përgjithësisht u mjaftojnë një palë këpucë të zeza, një palë kafe, një palë sporti e ndonjë palë më shumë për raste të veçanta, dhe janë gati për të dalë. Kurse ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

ßåßy ღ
26-07-2009, 14:34:51

C'do tip lekure pastrimin e vet!

Pastrimi më i efektshëm? Ai që bëhet sipas llojit të fytyrës. Sepse ky ritual, në dukje i mërzitshëm, ka një rëndësi shumë më të madhe nga sa e mendonit. Dhe nëse bëhet siç duhet, është më shumë sesa një fillim i mirë Lëkurënormale ose e thatëKërkon pastrues efikas, por hidrat...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: dude, Nacionalist18, Trendafili i kuq

Piercing dhe tatuazhe!

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe