E Bukura - 2

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Tema informative dhe diskutime per estetiken dhe moden.

Pergjigje nga: omega, shkodrane, Trendafili i kuq

Zgjidhni fustane ngjyrë portokalli

Ωμέγα
06-02-2020, 14:55:17
Portokall i verdhe  
Screenshot_20200206-145025.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: omega, Trendafili i kuq, endrrimtare

My Style..............

Ωμέγα
01-02-2020, 21:35:18
This is my style  
Screenshot_20200127-203742.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Screenshot_20200123-113908.jpg
Skærmbillede (209).jpg
Screenshot_20200120-115250__01.jpg

dobesohuni humbni peshe.jpg

Pergjigje nga: olti, shejtania

Gjithcka mbi parfumet !!!!

M A X
13-10-2019, 18:56:53
 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, Lindushe, adele

Xhinset e ngushta 👖

M A X
30-09-2019, 12:05:51
 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Pergjigje nga: olti, dreamm

20 keshilla per floke te bukur dhe te shendetshem

M A X
25-09-2019, 00:37:01
 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


M A X
14-09-2019, 23:31:29

Poret e fytyres

Si t’i mbyllni poret e fytyrës në kushte shtëpieGjithmonë mund të shkoni te dermatologu për t’ju ndihmuar me problemin e poreve të hapura, por ka mënyra tjera se si mund t’i minimizoni këto pore në mënyrë që të keni lëkurë të mirë.Metoda me akullNë vend se të shkoni te dermatologu, ju mund të pë...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Pergjigje nga: Parloté, olti

Trendi i bikinit permbys

Parloté
09-07-2019, 06:58:46
Biznes inovativ 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti

Keshtu dalin pefekt fotot ne bikini

M A X
26-06-2019, 15:40:20
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, Mishel Forever, steriotipi B

Idealet e bukurise ne vite

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
10-01-2019, 11:49:38

Geraldina Sposa (info foto video)

Teme per dyqanin e famshem te fustaneve Geraldina Sposa. 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


ness uno
21-11-2013, 19:04:11

Lia Stublla (info foto video)

Teme informative dhe diskutimesh per stilisten e njohur Lia Stublla. 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Trendafili i kuq, tinkaa

Kepuce

ßåßy ღ
10-05-2013, 12:46:41
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Marko, ·÷±±÷·‡±: Adrenalina :±‡, zhaneta

Si te zgjidhni një model flokesh qe shkon me fytyren tuaj.

*
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

dreamm
11-04-2013, 18:57:05

Maska me banane për riparimin e flokëve të dëmtuar

TIRANE-Doni flokë të butë me shkëlqim, ja një maskë në kushtet e shtëpisë dhe Bananet janë plot me kalium dhe vitamina, të cilat janë elemente të rëndësishme për rigjenerimin e flokëve. Provoni këtë maskë për të ndihmuar në rivendosjen e butësisë dhe të shkëlqimit flokëve tuaj.Çfarë ju nevojitet...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

dreamm
02-10-2012, 13:16:07

Ja pse ju bien flokët

Zakonisht mund të bien rreth 100-150 flokë në ditë, por me ndryshimin e stinës, mesataren e ulët të lagështirës, erën dhe ushqyerjen e paekuilibruar, ky fenomen mund të shtohet.Duke pohuar se kjo është një situatë kalimtare dhe stinore, specialistët theksojnë se flokët e rënë zëvendësohen gjatë ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

ßåßy ღ
28-09-2012, 17:20:32

Historiku i make-up, nga shekulli i kaluar në ditët e sotme

Që në fillim të antikitetit make-up ka qenë aleati numër një i femrave, dhe vijon të jetë edhe në ditët e sotme. Ishte viti 1909, kur u shfaqën për herë të parë shtëpitë e mëdha kozmetike, mes të cilave L’Oreal dhe Elizabeth Arden, që prezantuan një stil që karakterizohej nga buzët në formë qers...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: shejtania, NENSY, Gerti1

Tatuazhet

Shej
26-09-2012, 13:24:42
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Gerti1, Mishel Forever, The World

Meshkujt pëlqejnë femra me trup të zakonshëm, sesa skeletet e sfilatave

Gerti1
08-08-2012, 21:11:49
Sot me Shba, lidhjet jo martesore zgjasin me shume, se lidhjet martesore, me femi dhe pa femi.  Prandaj une I kam frike marteses. :-)
Keep it real nigga ! Chappelle Show- Keeping it Real
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe