E Bukura - 13

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Tema informative dhe diskutime per estetiken dhe moden.

Pergjigje nga: Gjumashi, angeldeviled, itirona

Tanning

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Borebardha
03-12-2005, 17:21:14

Si të mbrojmë veten nga produktet kimike të kozmetikës ?

Si të mbrojmë veten nga produktet kimike të kozmetikës Nga Gazmend Ujkashi.Shkolla e Parukerisë "REI"Për të krijuar një imazh sa më të pëlqyeshëm dhe të bukur, së pari, duhet të kemi parasysh që të jemi të mirinformuar lidhur me mënyrën se si duhet të mirëmbajmë vetveten. Shumë...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Capkenja, Prishtinasja, angeldeviled

Sytë, aleatët e bukurisë

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

CrYsTaL TeaRs
14-10-2005, 14:51:42

**10 Këshilla Për Të Qenë e Mrekullueshme**

10 Këshilla Për Të Qenë e Mrekullueshme Jeni të apasionuara pas modës, zgjidhni gjithnjë veshjet me ardhjen e sezonit të ri dhe kërkoni gjithnjë të jeni perfekte. Për të arritur përsosmërinë duhet të dini se çfarë nuk duhet të mungojnë në gardërobën tuaj, cilat janë veshjet dhe...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
23-07-2005, 04:45:40

10 rregulla të arta për plazhin

Gjatë sezonit të verës, dëshira për të ekspozuar trupin ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Borebardha
17-06-2005, 12:58:08

Goksi seksi ,mision i mundur!

Ves i keq zilia. Por kur flitet per gjoksin, eshte e pamundur te mos biesh ne kete mekat. Te ngushellon ama fakti se kjo ndjenje heret a vone i kap te gjithe, te vogla dhe te rritura, pasi modeli ideal fare pak i pergjigjet realitetit. E megjithese kirurgjia estetike duket deri tani e vetmja men...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
10-06-2005, 02:44:41

Dieta verore

Portokalli, e kuqe, e verdhë dhe pak e gjelbër. Ja ngjyrat e dietës për këtë stinë, karota, radhiqe, speca, dhe pjepër. Mjaftojnë këto për një nxirrje të shëndetshme të lëkurës, duke marrë një dozë të mirë vitaminash. Karota mbetet mbretëresha e kësaj stine, e cila ndihmon në nxirrjen e lëku...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*Ena*
08-06-2005, 08:41:20

Passion Boxer - Hot Pants

Quhen Boxer Passion jane komode e seksi:DSa prej jush vajza i pelqen kymodel
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: jonalife, CuPka_e_LoGeL, lezhjane87

"Si ju duket?"

*
jonalife
16-05-2005, 19:41:32
e mire me than mesatere
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Seviyorum

Moda baby & Junior!

*
Seni Seviyorum
24-03-2005, 09:54:27
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: alda

OSCAR'S WINNING DRESSES

Alda
03-03-2005, 10:18:13
...........
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
08-12-2004, 20:16:14

Te vecantat e "Dimer 2004-05"!

Moda e stines ku ndodhemi karakterizohet nga kater perberes:Se pari rikthimi i veshjes se fundeve.Se dyti ngjyra rozeSe treti veshja e cizmeve. Dhe se katerti, pantallonat trecerekshe.Keto gjithmone duke folur per femrat, se per meshkujt pervec modelit te flokeve, pak gjera te r...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
14-10-2004, 14:13:53

Vetem estetika mund te na shpetoje

Giani VATTIMO G iani Vattimo lindi ne vitin 1936 ne Torino , ku studioi dhe u diplomua per Filozofi. Per dy vjet ndjek kurset e Gadamerit dhe Leovithit ne Universitetin e Hajdelbergut. Prej vitit 1964 jep mesim ne Universitetin e Torinos, ku ka qene edhe dekan i Fakultetit te Letersise dhe Filoz...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe