E Bukura - 5

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Tema informative dhe diskutime per estetiken dhe moden.

M A X
14-09-2019, 23:31:29

Poret e fytyres

Si t’i mbyllni poret e fytyrës në kushte shtëpieGjithmonë mund të shkoni te dermatologu për t’ju ndihmuar me problemin e poreve të hapura, por ka mënyra tjera se si mund t’i minimizoni këto pore në mënyrë që të keni lëkurë të mirë.Metoda me akullNë vend se të shkoni te dermatologu, ju mund të pë...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Pergjigje nga: Parloté, olti

Trendi i bikinit permbys

Parloté
09-07-2019, 06:58:46
Biznes inovativ 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti

Keshtu dalin pefekt fotot ne bikini

M A X
26-06-2019, 15:40:20
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
10-01-2019, 11:49:38

Geraldina Sposa (info foto video)

Teme per dyqanin e famshem te fustaneve Geraldina Sposa. 

Pergjigje nga: Trendafili i kuq, tinkaa

Kepuce

ßåßy ღ
10-05-2013, 12:46:41
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Marko, ·÷±±÷·‡±: Adrenalina :±‡, zhaneta

Si te zgjidhni një model flokesh qe shkon me fytyren tuaj.

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

dreamm
11-04-2013, 18:57:05

Maska me banane për riparimin e flokëve të dëmtuar

TIRANE-Doni flokë të butë me shkëlqim, ja një maskë në kushtet e shtëpisë dhe Bananet janë plot me kalium dhe vitamina, të cilat janë elemente të rëndësishme për rigjenerimin e flokëve. Provoni këtë maskë për të ndihmuar në rivendosjen e butësisë dhe të shkëlqimit flokëve tuaj.Çfarë ju nevojitet...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe