Cizmet me thekë në modë - E Bukura

Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Cizmet me thekë në modë

 Cizmet me thekë në modë

· 4 · 746

 • Postime: 28611
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 25-11-2011, 16:33:21
Të gjitha cizmet e sezonit 2011-2012 janë me thekë. Nuk ka rëndësi nëqoftëse janë të gjata apo të shkurta, të zeza apo ngjyra të tjera, për këtë vit në modë janë cizmet me thekë. (er.cu/BalkanWeb)

 • Postime: 12098
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 25-11-2011, 23:02:56
Sa nuk i pelqej... ^o) pune shijesh.. :D

 • Postime: 28611
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 25-11-2011, 23:25:52
Kembe me lesh :D Lodhesh te heqesh ato natyroret dhe pastaj shkon e mbath disa te blere LOL

 • Postime: 18040
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 26-11-2011, 22:02:47
Koti me duken e mua

Temat e fundit