Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: erlehta
« ne: 27-02-2020, 07:20:43 »

jasas mi gra

Jasas Shej 😂😚😍
Postuar nga: Parloté
« ne: 27-02-2020, 01:06:11 »

Vdes ti kem por jo ti mbath vend e pa vend 😬
Postuar nga: Shej
« ne: 27-02-2020, 00:09:47 »

jasas mi gra

Postuar nga: erlehta
« ne: 28-01-2020, 07:38:02 »


Dhe vrap beja me to 😂 shumë e kam tepruar, por kur je e vogel e ke deshiren akoma me te madhe për t'i veshur.
 Nr e kembes e kam pas 37,  ndresa tani o 38 -te. Duhet punë për t'i zevendesuar.
Postuar nga: Shej
« ne: 26-11-2009, 23:33:56 »

sikur ndihem me rehat pa taka por qe me qene femer duhet te vishen dreqin te tregojne me seksi
Postuar nga: Justice
« ne: 26-11-2009, 20:32:33 »

Eshte e vertete qe takat e bejne nje femer te duket me joshese dhe elegante por ato kurre nuk do te vishen ne mengjes ,, orari me i pershtatshem eshte pasditeve ose ne darke kur del per fun
Una per vete pothuajse anjehere nuk vesh taka ,, (fale Zotit qe me ka dhene nje gjatesi te mire
Postuar nga: Masha
« ne: 21-09-2009, 10:04:45 »

Jane shume te bukura, me pelqejne shume... te krijojne nje imazh me elegant...me femeror, por ja qe une i vesh sh rralle sepse nuk ndjehem rehat. Preferoj me teper atletet ose kepucet/sandalet me take ortopedike.
Postuar nga: Brentiani
« ne: 29-04-2009, 16:42:24 »

..Jam 1 e cmendur..pas takave..dhe 5dite ne jave vesh taka...2dite i le pushim zakonisht ne weekend..
pak je e gjate vetem vej dhe taka ti  :D
Postuar nga: PochoLoca
« ne: 28-04-2009, 17:32:57 »

Me pelejne takat por jo gjithnje i vesh pasi preferoj te jem me praktike ne jeten e perditshme.

Postuar nga: ßåßy ღ
« ne: 11-02-2009, 09:40:03 »

..Jam 1 e cmendur..pas takave..dhe 5dite ne jave vesh taka...2dite i le pushim zakonisht ne weekend..