Fitness Motivation💪 - E Bukura

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Fitness Motivation💪

Fitness Motivation💪

· 11 · 1918

 • Postime: 28588
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 11-06-2019, 00:08:12
Per ata qe kane pak nevoje per motivim ;)

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 12-06-2019, 12:30:29
 :D

 • Postime: 728
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 14-06-2019, 00:45:59
💪
 

 • Postime: 1757
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 14-06-2019, 07:08:57
 :)
 
 

 
« Editimi i fundit: 14-06-2019, 08:05:11 nga Gjumashi »

 • Postime: 728
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 16-06-2019, 10:17:22
@Parloté ti je ne fotografi🤩

 • Postime: 1757
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 20-06-2019, 01:13:38
@Parloté ti je ne fotografi🤩

Do doja të isha 😉😘

 • Postime: 728
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 28-06-2019, 13:31:09
Motivation 😄
 

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#7 ne: 28-06-2019, 14:26:19
Do ta doja nje trajner personal sikur kjo :D Full Motivation do te behesha :D

 • Postime: 728
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 02-07-2019, 22:34:51
😁

 • Postime: 728
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 27-01-2020, 16:04:01
 

 • Postime: 728
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 06-02-2020, 15:02:32
 Edhe pak motivacion :P
 

 

 

 

 

Temat e fundit