Forbes: 10 modelet më të paguara të planetit - E Bukura

Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Forbes: 10 modelet më të paguara të planetit

 Forbes: 10 modelet më të paguara të planetit

· 4 · 1214

 • Postime: 18040
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

ne: 21-06-2012, 15:57:55
E famshmja Forbes, pas studimit të bërë në fushën e modelingut, arriti në përfundimin dhe mundi të zgjedh 10 modelet më të paguara të fushës.
Kujdes mos u ngatërroni nga zerot e shumta, janë vërtet shumë…
Në vijim albosberver.com ju paraqet 10 modelet më të paguara në gjithë botën.
Janë po ato modele që kanë pushtuar botën dhe sigurisht njerëzit më të famshëm, e sidomos futbollistët, aktorët biznesmenët etj.
Për ju renditja me 10 bukuroshet më të paguara në gjithë botën:

1. Gisele Bündchen – 45 milion dollarë
2. Kate Moss – 9,2 milion dollarë
3. Natalia Vodianova – 8,6 milion dollarë
4. Adriana Lima – 7,3 milion dollarë
5. Doutzen Kroes – 6,9 milion dollarë
6. Alessandra Ambrosio – 6,6 milion dollarë
7. Miranda Kerr – 4 milion dollarë
8. Lara Stone – 3,8 milion dollarë
9. Carolyn Murphy – 3,5 milion dollarë
10. Candice Swanepoel – 3,1 milion dollarë

1-


2-


3-


4-


5-


6-


7-


8-


9-


10-

 • Postime: 12098
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 22-06-2012, 16:10:23
Kate Moss kaq e paguar?? Woww hmmmmm:

 • Postime: 18040
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 22-06-2012, 17:02:47
Kate Moss kaq e paguar?? Woww hmmmmm:

Edhe mua ma shpif.. ^o)

 • Postime: 7093
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 17-10-2012, 22:22:15
Kate Moss kaq e paguar?? Woww hmmmmm:

E kane paguar skandalet  :D

Temat e fundit