Postim i ri

×

Postim i ri

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: erlehta
« ne: 17-10-2012, 22:22:15 »


Kate Moss kaq e paguar?? Woww hmmmmm:


E kane paguar skandalet  :D
Postuar nga: ßåßy ღ
« ne: 22-06-2012, 17:02:47 »


Kate Moss kaq e paguar?? Woww hmmmmm:


Edhe mua ma shpif.. ^o)
Postuar nga: dreamm
« ne: 22-06-2012, 16:10:23 »

Kate Moss kaq e paguar?? Woww hmmmmm:
Postuar nga: ßåßy ღ
« ne: 21-06-2012, 15:57:55 »

E famshmja Forbes, pas studimit të bërë në fushën e modelingut, arriti në përfundimin dhe mundi të zgjedh 10 modelet më të paguara të fushës.
Kujdes mos u ngatërroni nga zerot e shumta, janë vërtet shumë…
Në vijim albosberver.com ju paraqet 10 modelet më të paguara në gjithë botën.
Janë po ato modele që kanë pushtuar botën dhe sigurisht njerëzit më të famshëm, e sidomos futbollistët, aktorët biznesmenët etj.
Për ju renditja me 10 bukuroshet më të paguara në gjithë botën:

1. Gisele Bündchen – 45 milion dollarë
2. Kate Moss – 9,2 milion dollarë
3. Natalia Vodianova – 8,6 milion dollarë
4. Adriana Lima – 7,3 milion dollarë
5. Doutzen Kroes – 6,9 milion dollarë
6. Alessandra Ambrosio – 6,6 milion dollarë
7. Miranda Kerr – 4 milion dollarë
8. Lara Stone – 3,8 milion dollarë
9. Carolyn Murphy – 3,5 milion dollarë
10. Candice Swanepoel – 3,1 milion dollarë

1-


2-


3-


4-


5-


6-


7-


8-


9-


10-