Fustane nga Jovani...Katalogu 2008 ~ Albania - E Bukura

Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Fustane nga Jovani...Katalogu 2008 ~ Albania

 Fustane nga Jovani...Katalogu 2008 ~ Albania

· 47 · 47653

 • Postime: 1594
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

ne: 27-02-2008, 05:11:44
Jovani, nje nder stilistet me te mire ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes. Fustanet e tij jan veshur nga celebritete dhe VIPa te ndryshem si pshm. Carrie Underwood, Kim Kardashian, Kendra Wilkinson dhe nga Misset e Amerikes. Koleksionet e tij mund te gjinden ne faqen www.jovani.com i cili permban fustane per c'do rast; dasma, mature, mbremje, etj. Shumica e fotomodeleve vijn nga Miss Amerika ose Miss Universi. Njera nga fotomodelet eshte bukuroshja 19-vjecare Eralda Hitaj, e cila ka marre pjes ne Miss Universe.

Per koleksionin e 2008's Jovani ka vendosur ti bej nje vizit vendit nga Eralda vjen, Shqiperis. Me poshte do te shihni disa foto qe jan bere ne qytetet e ndryshme te Shqiperis si pshm. Gjirokastra, Kruja, Saranda, Tirana, etj.


 • Postime: 1594
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 27-02-2008, 05:14:11

 • Postime: 1594
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 27-02-2008, 05:16:36


 • Postime: 1594
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 27-02-2008, 05:18:47 • Postime: 1594
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 27-02-2008, 05:21:54
 • Postime: 1594
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 27-02-2008, 05:25:18


 • Postime: 1594
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 27-02-2008, 05:28:12


 • Postime: 27099
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 27-02-2008, 10:32:14
Po kjo ne kete foto si e ka emrin ? Mos eshte Sadina Alla ?

 • Postime: 3075
 • Karma: +4/-0
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 27-02-2008, 12:23:03
Uauuuuuuu sa fustane te bukuraaaaaaaaaaaaa me pelqejne qe te gjitha jane shume te bukura falemnderit Kristalineee

 • Postime: 210
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 27-02-2008, 16:21:44
wow shum fakman qenka ky jovani mu duken shum te bukura edhe fustanet edhe vajzat. a jan shqiptare kta vajzat shum te bukura shendritnin.

 • Postime: 27099
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 27-02-2008, 16:31:13
wow shum fakman qenka ky jovani mu duken shum te bukura edhe fustanet edhe vajzat. a jan shqiptare këta vajzat shum te bukura shendritnin.

Shqiptare jane 3 i njoh po ate bjonden se di te sakte.3 tjerat jane Eralda Hitaj, Xhesika Berberi dhe Zana Krasniqi.

 • Postime: 3075
 • Karma: +4/-0
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 27-02-2008, 20:29:52
O Berni po cila eshte Zana Krasniqi sepse mua asnjera nuk me ngjan ne te

 • Postime: 210
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 28-02-2008, 01:18:32
me kan len me goj hapur edhe fustanet edhe vajzat kur do martohem do i blej gruas nga keto.  ^o)

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#13 ne: 29-02-2008, 11:32:01
Shume te bukura fustanet.

#14 ne: 29-02-2008, 16:21:50
Si fustanet, edhe fotomodelet dhe fotografite jane shume te bukura!!! Jovanin nuk e njihja deri tani, po j u njohem;-))) Vetem, kush me thote se ku jane cmimet?

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#15 ne: 03-04-2008, 16:07:11
Jovani esht shqiptar apojo?

me pëlqen shummm si designer ka fustane te mrekullueshme për nja 2 jav do blej ket fustanin me poshte,do e porosis nga interneti.
mka ngel ne mendje 500$ sikur e pash ne internet.
 • Postime: 210
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#16 ne: 03-04-2008, 16:53:40
SI MOS DUKET I BUKUR AJI FUSTAN SHIKO NIHER KUSH E KA VESH EHEHEHEEH  I BUKUR ESHTE VERTET

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 04-04-2008, 05:57:37
SI MOS DUKET I BUKUR AJI FUSTAN SHIKO NIHER KUSH E KA VESH EHEHEHEEH  I BUKUR ESHTE VERTET

kur ta vesh un do duket mo bukur po he lol
shaka

 • Postime: 115
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#18 ne: 04-04-2008, 07:09:45
Kjo eshte dhe nje modele tjeter qe punon per Jovani. Quhet Lola Luma .

 • Postime: 2
 • Karma: +0/-0

#19 ne: 19-04-2008, 19:52:05
:)http:// hey  pershendetje une  jaom  e re  ne ket  website  edhe  pash keto   fustane  te jovanit  e  qmoj  shum  ket  gjest te mir  nga  ju po deshiroj  te  di  se   a keni mundesi  te  me  ndihmoni disi  sepse  une  kom  tani  nje  mbremje te semi matures  edhe me nevojitet nje  fustan mbremje  dua qe  te shkelqej  at  nat  ju  lutem te me ndihmoni disi ju faleminderit per  mir kuptim  tung tung nga   drenicarja

 • Postime: 822
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 20-04-2008, 16:02:06
Shqiptare janë 3 i njoh po atë bjonden se di te saktë.3 tjerat janë Eralda Hitaj, Xhesika Berberi dhe Zana Krasniqi.
ajo bjondja eshte sadina

zana ka qene me jovani por tek keto fotot nuk eshte

mire sadina eralda dhe jesika po eshte dhe nje tjeter si e ka emrin ajo ?????????

 • Postime: 822
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#21 ne: 20-04-2008, 16:05:17
Po kjo ne këtë foto si e ka emrin ? Mos është Sadina Alla ?


po ajo eshte  :D

 • Postime: 822
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#22 ne: 20-04-2008, 16:11:00

shume te lezetshme sadina me eralden

quiz:po e gjetet ai cuni nga mbrapa ke nga keto tre vajzat po shikon LOL

#23 ne: 21-04-2008, 22:30:32
ahahha e forte dhe une kam vrare mendjen ke shef ai :D


kjo bjonda si bjonde Elbasani me ngjan mua..se ku e kam pare ?

 • Postime: 822
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#24 ne: 27-04-2008, 05:42:38
Kjo është dhe një modele tjetër qe punon për Jovani. Quhet Lola Luma .


LUMA NGJAKA TAMAM SI MOTRA VESA LUMAS  LOL [PO BEJ SHAKA POR MOS E KA GJE VESA LUMEN KJO SE NGJAKA SHUME]

Temat e fundit