Fustane NUSESH - E Bukura

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Fustane NUSESH

   Fustane NUSESH

  · 225 · 238480

  • Postime: 28647
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

  ne: 04-08-2004, 13:44:19
  Secila vajze enderren qe nje dite ta veshe fustanin e bardhe ;) Pranojeni se te gjitha vdisni per kete veshje
   
  « Editimi i fundit: 05-08-2022, 13:23:50 nga stellina »

  • Postime: 1265
  • Karma: +2/-0

  #1 ne: 05-08-2004, 01:29:59
  Ke gusto boll zemer, por fustanin e nuseris..plasni sa te doni ...por dime me e zgjedh vete ne gocat :D

  Mundohuni sa te doni me pa neper birat e cilsave , por aha pa thene fjalen :


  Ne te mire e ne te keqe. Te du per tan jeten! S'keni me pa fustanin e nuseris ;) :lalala Apo gabohem goca? :d

   
  « Editimi i fundit: 05-08-2022, 13:24:10 nga stellina »

  • Postime: 330
  • Karma: +0/-0

  #2 ne: 05-08-2004, 10:20:57
  ..o goca ...un per vete do te vesh fustan te kuq....se kshu do buri ime... :)
  ...po dua mi ...m pelqe...kom qef  :occ

  • Postime: 63
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer

  #3 ne: 05-08-2004, 15:33:05
   <)> si ky fustani  do e veshi une vitin tjeter  :love:
   
  « Editimi i fundit: 05-08-2022, 13:24:29 nga stellina »

  • Postime: 330
  • Karma: +0/-0

  #4 ne: 05-08-2004, 16:56:39

  Ke gusto boll zemer, por fustanin e nuseris..plasni sa te doni ...por dime me e zgjedh vete ne gocat :D

  Mundohuni sa te doni me pa neper birat e cilsave , por aha pa thene fjalen :


  Ne te mire e ne te keqe. Te du per tan jeten! S'keni me pa fustanin e nuseris ;) :lalala Apo gabohem goca? :d

  ...NE TE MIRE E NE TE KEQE....ej..e le dhe i cik deren  hapur?! ;)

  • Postime: 7978
  • Karma: +18/-8
  • Gjinia: Femer

  #5 ne: 05-08-2004, 19:13:24
  Une do gjej burrin njehere pastaj fustanin...e megjithate do zgjidhja dicka teper clasike asnje nga keto mesiper nuk me pershtaten megjithese teper te bukur por ju qe qenkeni ne prag te marteses trashegime dhe na boni mi nai ftese se na ka marre malli per dasma shqiptare:)

  • Postime: 330
  • Karma: +0/-0

  #6 ne: 06-08-2004, 01:00:18
  ...ej po ti nga pamja dukesh e shthurur....eshte dasem serioze kjo  :lalala

  • Postime: 7978
  • Karma: +18/-8
  • Gjinia: Femer

  #7 ne: 06-08-2004, 06:05:34
  Pamja shpesh here te genjen  :P :P

  • Postime: 330
  • Karma: +0/-0

  #8 ne: 06-08-2004, 09:52:44
  gjithsesi  tek pamja e njeriut ka dicka...mund te lexosh  ;)

  • Postime: 7978
  • Karma: +18/-8
  • Gjinia: Femer

  #9 ne: 07-08-2004, 07:22:13
  po jam dakort ne disa raste por vetem "balle per balle" jo me nje foto qe normalisht nuk eshte as e imja...dhe e vetmja arsye qe e kam zgjedhur eshte vetem qe mos te ngelja pa nje pamje do ishte mire ti shtonin ca..

  • Postime: 330
  • Karma: +0/-0

  #10 ne: 08-08-2004, 08:26:46
  ...liza....hapu pak tani te lutem....pas pak del cifti... :P

  • Postime: 7978
  • Karma: +18/-8
  • Gjinia: Femer

  #11 ne: 09-08-2004, 04:21:47
  Aq e mire thua te jem sa te te hutoj aq shume ..po cifti ka kohe qe ka ikur more  :lalala :lalala shko futja nje dore gjume tani se mbaroje dasma :pafshim
  « Editimi i fundit: 09-08-2004, 04:23:02 nga Lisa »

  • Postime: 505
  • Karma: +1/-0

  #12 ne: 24-08-2004, 13:46:32

  Secila vajze enderren qe nje dite ta veshe fustanin e bardhe ;) Pranojeni se te gjitha vdisni per kete veshje 


  po te te them se un sdua ta vesh sepse i kam inat dasmat , do te me besosh?

  • Postime: 1283
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Femer

  #13 ne: 24-08-2004, 13:52:06
  UUUUUUUUUUUUOOOOOOO OOOOOUUUUUUUUU per here te pare qe po degjoj nje vajze te tille. :-* :-* <>

  • Postime: 505
  • Karma: +1/-0

  #14 ne: 26-08-2004, 01:34:53
  se di sme terheqin fare , dhe kur te me vij koha per ate pun nuk dua qe te vesh fustanin e bardhe , e kam inat . me pelqen vec dy personat ne nje vend te vetmuar dhe asnje tjeter , jo sic esht tradite per te festuar , se di ket tip kam skam cfar bej  :???

  • Postime: 28647
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

  #15 ne: 26-08-2004, 01:36:14
  :)

  Besoj se nuk je e sinqerte me veten dhe me ne te tjeret ;)
   
  « Editimi i fundit: 05-08-2022, 13:25:10 nga stellina »

  • Postime: 7978
  • Karma: +18/-8
  • Gjinia: Femer

  #16 ne: 26-08-2004, 06:47:12
  ndoshta por une mendoj se do te deshiroja qe gezimin tone ta ndaja nes familjes dhe miqve te mi me te ngushte prandaj jane dhe dasmat per te gezuar te gjithe per kete lidhje te re martesore mes dy njerezve..pastaj ne nje dasem eshte gjithmon nje rryme tjeter nje gezim mes te gjitheve sidomos ne kohet e sotme qe te gjitheve na ka rrembyer rryma e jetes eshte menyra me  e mire per tu mbledhur me njerezit e per te gezuar pastaj dreqi ta haje ate qe thua ti vetem ju te dy (pra cifti) dhe askush tjeter mund ta beni kudo dhe kurdo..pse nuk e beni cdo nate ne dhome te gjumit..une nuk dua te genjej me pelqen qe nje dite te   takoj personin e duhur dhe te vesh fustanin e bardhe..edhe po nuk ndodhi varja por me pelqen ideja e te qenit nuse per nje dite sidomos me nje dasem tradicionale shqiptare (dasmat shqiptare jane me te bukurat dhe me besoni kam pare shume)
  P.S nese do te me binte te zgjidhja njerin nga keto do te zgjidhja ate te 5-tin e gjumashit

  • Postime: 505
  • Karma: +1/-0

  #17 ne: 26-08-2004, 17:13:46

  :)

  Besoj se nuk je e sinqerte me veten dhe me ne te tjeret ;)


  jo nuk po genjej , nuk me pelqejn dasmat i kam inat , nuk dua qe te festoj me te tjeret kam shum inat , me pelqen vetmia ne ate dit asgje me shum


  ps. Lisa nuk e kisha fjalen per ne dhome po per ne nature dhe sdoja te dilja ke seksi zemra  
  « Editimi i fundit: 26-08-2004, 17:16:44 nga CAPKENE »

  • Postime: 1283
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Femer

  #18 ne: 26-08-2004, 19:34:01
  Po pse vetmia  :??? cfare te mire ka vetmia dhe jo me te afermit e tu  :??? me duket se nuk jetoke ne kete bote ti  :D

  • Postime: 8126
  • Karma: +2/-1
  • Gjinia: Femer

  #19 ne: 26-08-2004, 20:28:00
  mua me pelqen nje fustan nuseje,qe s'e gjej kund ne internet!
  Nese e keni parasysh kengen November Rain te Guns 'n Roses!Ai fustani qe ka ajo goca!Ashtu me pelqen mua!Te shkoj ne shkolle se kund tjeter s'kam planifikuar gje!S'jam as ne hapat e pare!

  Temat e fundit