Fustane NUSESH - 9 - E Bukura

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Fustane NUSESH

Fustane NUSESH

· 225 · 235397

 • Postime: 12098
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#200 ne: 03-02-2010, 15:29:53
Fustani apo une? :D

fustani pak..ti me shume :P :P


eeee windoww...kur pashe fustanet..ate mendova dhe une...dua te martohem...perseri LOL LOL

#201 ne: 03-02-2010, 15:37:34
Edhe ky me tundon shume mua... :D
mgjs ka kohe per zgjedhje... :P


November rain... :)

 • Postime: 4307
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#202 ne: 03-02-2010, 15:43:13
Ku ke lene corapen tjeter? :P

#203 ne: 03-02-2010, 15:44:23
Po ti ate pe, nuk pe kembet e gjata? LOL

 • Postime: 4307
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#204 ne: 03-02-2010, 15:47:09
Per ate se pashe kembet, verejta e corapen.. :D

 • Postime: 7982
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#205 ne: 04-02-2010, 01:22:11
Ku ke lene corapen tjeter? :P

Ajo nuk ka vesh corape fare :D

 • Postime: 1582
 • Karma: +12/-0
 • Gjinia: Femer

#206 ne: 04-02-2010, 06:07:16

 • Postime: 18041
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#207 ne: 13-02-2010, 00:44:06
E dua kete, ne ty.. :D

A mos po te bo dom AMOOO..:d :d

 • Postime: 18041
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#208 ne: 13-02-2010, 00:57:20
« Editimi i fundit: 05-08-2022, 13:26:24 nga stellina »

 • Postime: 18041
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#209 ne: 13-02-2010, 01:10:38
Jazek po sme ftove..  ^o) :D

 • Postime: 165
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#210 ne: 17-10-2010, 21:24:10
qdo nuse eshte e bukur por fustani eshte nje ner gjerat me te veshtira per te gjetur............. . un kam marr tre ne ndryshem :D

 • Postime: 12098
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#211 ne: 17-10-2010, 21:29:53
qdo nuse eshte e bukur por fustani eshte nje ner gjerat me te veshtira per te gjetur............. . un kam marr tre ne ndryshem :D

 :) nice...edhe un dy kam pasur, nje te bardhe (sa per forcen e zakonit :D) dhe tjetrin purple :) shhhh.i bukur...i thjeshte, por i bukur. :)

 • Postime: 6086
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#212 ne: 26-05-2011, 15:00:01
Uehhh na futet ethet e dasmes. :D U dashka me gjet burre tani, vetem e vetem per te veshur disa nga keto fustane ketu.  :P

 • Postime: 165
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#213 ne: 28-05-2011, 22:48:29
ahhhhhh si kur me pas me u martu dhe nje hare tjeter dhe me nje burr tjeter sidomos(bej shaka) :P por sa do doja dhe nje here ti njeja ato emocione me duket se kan kalur vite :S
e Delight cna thua ti???

 • Postime: 12723
 • Karma: +31/-8

#214 ne: 02-08-2012, 00:00:15
shej te paska shku menja per sherr

 • Postime: 12282
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#215 ne: 02-08-2012, 00:04:40
ehe do sherrosem prap :P

 • Postime: 12723
 • Karma: +31/-8

#216 ne: 02-08-2012, 00:16:28
ngele tu u sherros mo

 • Postime: 314
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#217 ne: 02-08-2012, 10:21:32
ka ndonje foto te asaj prok se pergjth shqiptare, ajo do te dukej kukull me fustan nuseje

 • Postime: 12723
 • Karma: +31/-8

#218 ne: 03-08-2012, 16:49:34
sme pelqen asnje nga keto fustane...me sugjeroni ca se po fiksoj diten e dasmes per te disaten here....si su lodha xhanem

 • Postime: 1539
 • Karma: +0/-0

#219 ne: 05-08-2022, 13:25:34
 

 • Postime: 1539
 • Karma: +0/-0

#220 ne: 05-08-2022, 13:25:46
 

 • Postime: 1539
 • Karma: +0/-0

#221 ne: 05-08-2022, 13:26:00
 

 • Postime: 1539
 • Karma: +0/-0

#222 ne: 05-08-2022, 17:09:39
Trejsi Sejdini
 

 

 • Postime: 1539
 • Karma: +0/-0

#223 ne: 05-08-2022, 20:18:26
Argjira Spanca
 

 • Postime: 1539
 • Karma: +0/-0

#224 ne: 06-08-2022, 14:36:35
Agnesa Vuthaj
 

 

 

 

 

Temat e fundit