Fustane per cdo shenje horoskopi - E Bukura

Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Fustane per cdo shenje horoskopi

 Fustane per cdo shenje horoskopi

· 19 · 2956

 • Postime: 27099
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 23-09-2010, 13:05:19
DashiDemiBinjaketGaforrja

Fustane

Nisur nga stellinaRubrika E Bukura

Cfare shenje horoskopi eshte...?

Nisur nga 12:51Rubrika Pyetper

Kujt shenje i perkas?

Nisur nga 12:51Rubrika Pyetper

Horoskopi Shqip

Nisur nga 12:51Rubrika Tema Interesante

Horoskopi erotik

Nisur nga elton.asllaniRubrika Ndjenja

 • Postime: 27099
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 23-09-2010, 13:07:04
LuaniVirgjereshaPeshorjaAkrepi

 • Postime: 27099
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 23-09-2010, 13:09:02
ShigjetariBricjapiUjoriPeshqit

 • Postime: 18040
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 23-09-2010, 14:22:21
E dua kete te fundit edhe pse nuk eshte shenja ime.... :love:

 • Postime: 27099
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 23-09-2010, 14:28:08
E dua kete te fundit edhe pse nuk eshte shenja ime.... :love:

Ta jap une dhurate meqenese nuk me duhet LOL LOL

 • Postime: 18040
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 23-09-2010, 14:34:22
Do me beje te lumtur shume..flm..kam dtl pasneser..nise posten sot.. :D :D

 • Postime: 27099
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 23-09-2010, 14:36:30
Me jep adresen e shpis LOL

 • Postime: 12098
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 23-09-2010, 21:33:28
Apapapaaaaa ky i shenjes sime qenka me i bukuri :D :D..

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 25-09-2010, 13:59:12
Sa te shemtuar e paska shenja ime!  ^o)

Me pelqeka Akrepi dhe Ujori!  ;)

#9 ne: 25-09-2010, 15:15:08
Une me ate te shenjes time do dal ne bllok... LOL

Peshqit e paskan me te bukurin! :)

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 25-09-2010, 18:38:34
Mua me pelqen i shigjetarit  ;)

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 25-09-2010, 19:16:51
Une me ate te shenjes time do dal ne bllok... LOL

Peshqit e paskan me te bukurin! :)

Ose aty ku ishe mbreme, do  cmendje kengetarin! LOL

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#12 ne: 25-09-2010, 19:30:01
te bukura qenkan te gjitha fustanet :)

#13 ne: 25-09-2010, 22:13:51
Ose aty ku ishe mbreme, do  cmendje kengetarin! LOL

Nuk e ze vendi aty ku isha mbreme, do ma shkelnin me atlete e taka njekohesisht... :P

 • Postime: 234
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#14 ne: 26-09-2010, 09:37:42
ua qyqja  sa i bukur do ukem me ket fustan
hajde akrep hajde :D :D :D

 • Postime: 27099
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#15 ne: 26-09-2010, 21:37:48
ua qyqja  sa i bukur do ukem me ket fustan
hajde akrep hajde :D

Po ti sikur je mashkull  :D veshin dhe meshkujt fustane  hmmmmm: apo je si skocezet ti LOL

 • Postime: 234
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#16 ne: 26-09-2010, 21:39:17
jo mo berni p[o kam mbajt kur jam bo synet LOL LOL

 • Postime: 27099
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#17 ne: 26-09-2010, 21:40:49
jo mo berni p[o kam mbajt kur jam bo synet LOL LOL

hahahaha atehere e kam mbajt dhe une kam qene ne klase te trete LOL

 • Postime: 234
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#18 ne: 26-09-2010, 21:44:16
rri se ke qene mire po une e kam mbajt ne moshe te madhe  hahahahahhaha

Temat e fundit