Gisele Bundchen modelja më e paguar në botë - E Bukura

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Gisele Bundchen modelja më e paguar në botë

Gisele Bundchen modelja më e paguar në botë

· 6 · 1882

 • Postime: 28596
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 14-05-2010, 23:37:00
Modelja 29 vjeçare Gisele Bundchen, brazilianja që u be mama është më e paguara në botë referuar Forbes. Ajo rezulton se ka marrë plot 25 milion dollar në vitin 2009. Sipas të njëjtave të dhëna rezulton se Heidi Klum renditet e dyta në këtë klasifikim me 16 milion dollar. Në vendin e tretë është pozicionuar në këtë klasifikim 36 vjeçarja Kate Moss. Ajo përfitoi në një vit shumën prej nëntë milionë dollarësh. (Lajmifundit)

 • Postime: 7094
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 15-05-2010, 12:01:31
Kam lexuar se kjo modele pas lindjes se femijes, humbi ne peshe 14 kg pas nje muaji

 • Postime: 12098
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 15-05-2010, 18:59:16
Godddd keto jane linjaa.. :D..si nimfe u dukerka ne kete foton.

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 16-05-2010, 20:03:45
Akoma kjo................ .?  hmmmmm: hmmmmm:

 • Postime: 28596
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 17-12-2011, 09:27:58
Gisele Bundschen tregoi edhe një herë tjetër format e saj të mrekullueshme trupore në një set fotografik për dhjetëvjetorin e “Fidelia”, një firme koreanojugore të brendshmesh.

Supermodelja 31-vjeçare ka pozuar në një shtëpi të mrekullueshme në Bel Air të Los Angeles.

Gisele Bundschen është një modele braziliane, fitimet e së cilës vetëm për vitin e kaluar arritën rreth 30 milionë dollarë.

Ja fotot për “Fidelia”: /top channel
 

 

 
« Editimi i fundit: 09-02-2021, 16:38:54 nga 12:51 »

 • Postime: 25417
 • Karma: +0/-0

#5 ne: 09-02-2021, 16:35:55
 

Sipas mediave te huaja, Gisele Bundchen do të largohet nga agjencia e modelimit ‘IMG Models’ pas 22 vitesh.

Një burim i afërt me Gisele u shpreh se supermodelja ka vendosur të marrë përfaqësimin e saj në shtëpi, duke ia dhënë meritat motrës binjake Patricia, e cila gjithashtu punon si menaxherja e saj.Pavarësisht se Gisele u largua,IMG ka mirëpritur dy vajza të reja muajin e kaluar në inaugurimin e Joe Biden: Amanda Gorman dhe mbesën e Kamala Harris, Ella Emhoff .“Ka qenë një janar i nxehtë teksa fytyra të reja po i bashkohen industrisë së modelimit”, ka shtuar më tej burimi.

Temat e fundit