Ja tendenca më e re e thonjve - E Bukura

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ja tendenca më e re e thonjve

  Ja tendenca më e re e thonjve

  · 4 · 1113

  • Postime: 28646
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

  ne: 27-03-2019, 00:07:59
   

  Doni të keni thonjtë më trendy këtë sezon? Specialistët këshillojnë përdorimin e teknikave që printojnë lëkurën e lopës tek thonjtë tuaj. Madje një trend të tillë e sygjerojnë edhe Kendall Jenner me Ariana Grande-n. Ato këshillojnë se ky model duhet provuar të paktën një herë

  “E di që duket shumë e çuditshme, por është një trend i lezetshëm”, tha Jenner për “Allure”, pak kohë më parë. Dhe modelja e njohur thotë se e ka provuar. /Balkanweb

  • Postime: 7093
  • Karma: +35/-6
  • Gjinia: Femer

  #1 ne: 27-03-2019, 09:14:04
  Si Dalmatinet😆
  Personalisht nuk me duket "waww"

  • Postime: 253
  • Karma: +0/-0

  #2 ne: 27-03-2019, 09:30:51
  WOW i kam vete :P
  sidomos kur i kisha te kuqe ....me thosh njeri te ti haj ato gishta LOL LOL

  ndryshova ngjyren se i doja gishtat :P

  • Postime: 1630
  • Karma: +0/-0

  #3 ne: 29-07-2022, 14:22:47
  Ja keto
   
  Emri: Email:
  Verifikimi:
  Flamuri yne ka ngjyre?:

  Temat e fundit