Postim i ri

×

Postim i ri

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: stellina
« ne: 29-07-2022, 14:22:47 »

Ja keto
 
Postuar nga: Monique
« ne: 27-03-2019, 09:30:51 »

WOW i kam vete :P
sidomos kur i kisha te kuqe ....me thosh njeri te ti haj ato gishta LOL LOL

ndryshova ngjyren se i doja gishtat :P
Postuar nga: erlehta
« ne: 27-03-2019, 09:14:04 »

Si Dalmatinet😆
Personalisht nuk me duket "waww"
Postuar nga: M A X
« ne: 27-03-2019, 00:07:59 »

 

Doni të keni thonjtë më trendy këtë sezon? Specialistët këshillojnë përdorimin e teknikave që printojnë lëkurën e lopës tek thonjtë tuaj. Madje një trend të tillë e sygjerojnë edhe Kendall Jenner me Ariana Grande-n. Ato këshillojnë se ky model duhet provuar të paktën një herë

“E di që duket shumë e çuditshme, por është një trend i lezetshëm”, tha Jenner për “Allure”, pak kohë më parë. Dhe modelja e njohur thotë se e ka provuar. /Balkanweb