Postim i ri

×

Postim i ri

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: stellina
« ne: 05-08-2022, 12:16:38 »

Kejvina
 
Postuar nga: stellina
« ne: 29-07-2022, 18:33:24 »

Klaudia Kalia
 

 

 
Postuar nga: stellina
« ne: 29-07-2022, 14:13:09 »

 

Blerta veseli
Postuar nga: stellina
« ne: 29-07-2022, 14:12:33 »

 
Postuar nga: stellina
« ne: 29-07-2022, 14:11:15 »

 

Soni Malaj
Postuar nga: stellina
« ne: 29-07-2022, 14:10:52 »

 
Postuar nga: stellina
« ne: 29-07-2022, 14:10:30 »

 

Alesia Bami
Postuar nga: stellina
« ne: 29-07-2022, 14:10:00 »

Tjetër shembull
 
Postuar nga: stellina
« ne: 29-07-2022, 14:09:23 »

 

Dalëngadalë, vit pas viti mbathjet e bikinit po ngushtohen e zvogëlohen e po marrin pamje e tangave. Ndersa keto te fundit jane bere per te qene ashtu sic kane dhe emrin, te brendshme, bikinit jane dhe per syte e publikut, por kjo nuk i ka penguar aspak qe te behen trendi i ketyre viteve per bëhet fjalë per veshjet femërore te plazhit.

 

Ne foton mesiper është Albana Xhani