Keni vënë re që tangat janë bërë edhe bikini? - E Bukura

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Keni vënë re që tangat janë bërë edhe bikini?

   Keni vënë re që tangat janë bërë edhe bikini?

  · 9 · 441

  • Postime: 1633
  • Karma: +0/-0

  ne: 29-07-2022, 14:09:23
   

  Dalëngadalë, vit pas viti mbathjet e bikinit po ngushtohen e zvogëlohen e po marrin pamje e tangave. Ndersa keto te fundit jane bere per te qene ashtu sic kane dhe emrin, te brendshme, bikinit jane dhe per syte e publikut, por kjo nuk i ka penguar aspak qe te behen trendi i ketyre viteve per bëhet fjalë per veshjet femërore te plazhit.

   

  Ne foton mesiper është Albana Xhani
  « Editimi i fundit: 05-08-2022, 20:00:57 nga stellina »

  • Postime: 1633
  • Karma: +0/-0

  #1 ne: 29-07-2022, 14:10:00
  Tjetër shembull
   

  • Postime: 1633
  • Karma: +0/-0

  #2 ne: 29-07-2022, 14:10:30
   

  Alesia Bami
  « Editimi i fundit: 05-08-2022, 20:02:35 nga stellina »

  • Postime: 1633
  • Karma: +0/-0

  #3 ne: 29-07-2022, 14:10:52
   

  • Postime: 1633
  • Karma: +0/-0

  #4 ne: 29-07-2022, 14:11:15
   

  Soni Malaj
  « Editimi i fundit: 05-08-2022, 20:01:40 nga stellina »

  • Postime: 1633
  • Karma: +0/-0

  #5 ne: 29-07-2022, 14:12:33
   

  • Postime: 1633
  • Karma: +0/-0

  #6 ne: 29-07-2022, 14:13:09
   

  Blerta veseli
  « Editimi i fundit: 05-08-2022, 12:16:08 nga stellina »

  • Postime: 1633
  • Karma: +0/-0

  #7 ne: 29-07-2022, 18:33:24
  Klaudia Kalia
   

   

   

  • Postime: 1633
  • Karma: +0/-0

  #8 ne: 05-08-2022, 12:16:38
  Kejvina
   

  Temat e fundit