Kepucet! - E Bukura

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Kepucet!

   Kepucet!

  · 174 · 50132

  • Postime: 28652
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

  ne: 21-04-2004, 23:49:37
  Kush e ka vene re tendencen me te fundit per kepucet?!

  Jane pikerisht ato qe ne Shqiperi, a ne anet tjera tonat do dukeshin si gjerat me kot qe ekzistojne  ;D

  Por per mua nje pale kepuce si keto jane vertet shume te mira:  • Postime: 83
  • Karma: +0/-0

  #1 ne: 26-05-2004, 00:46:27

  Kush e ka vene re tendencen me te fundit per kepucet?!

  Jane pikerisht ato qe ne Shqiperi, a ne anet tjera tonat do dukeshin si gjerat me kot qe ekzistojne  ;D  Sportivet per mendimin tim jam te pavdekshme, sepse klasiket jane vetem per raste te vecanta dhe jo per jeten e perditshme.
  Kur isha ne shqiperi te gjithe me thonin "s'ke turp qe rri me kepuce sportive, rri dhe ne Usa" eeeeeeeh mendja e shkrete nga su vete atyre megjithse dihet mendje eshte gje e madhe :D

  • Postime: 28652
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

  #2 ne: 26-05-2004, 11:33:58
  Ne disa raste ato qe veshim ne ketej, andej nga Shqiperia as te Gabi nuk do i blenin :D

  • Postime: 1650
  • Karma: +2/-0

  #3 ne: 26-05-2004, 15:39:03
  Ato Puma king jane bo shume si shpia fmijes lol
  Unpelqej keto:  :X

  Nike Power 90. I kam me te zeze ate shiritin portokalli.

  • Postime: 8126
  • Karma: +2/-1
  • Gjinia: Femer

  #4 ne: 16-07-2004, 21:58:52
  mua me pelqejne keto

  por une i kam me ngjyre tjeter

  [attachment[/attachment]
  « Editimi i fundit: 16-07-2004, 22:04:31 nga angeldeviled »

  • Postime: 5930
  • Karma: +9/-0

  #5 ne: 16-07-2004, 22:10:26
  Ah, ju njerez jeni 'out of fashion' ;)
  Me falni po keshtu duket :tym
  Moda tani more njerez eshte me aklete sa me te holla dhe sa me te rehatshme ne kembe.... jo keto qe vendosni juve.... qe plas dhe derri ne to :D, kur i vesh per vere ne Shqiperi.

  Tani ne mode jane me shume keto tip sportivesh per aklete
  http://www.diesel.com/footwear/  ku mund te shihni nje shumellojshmeri modelesh si per femra ashtu dhe meshkuj :P
  Hajde, shikim te mbare <)>

  Diesel is the best
  Diesel is life!!!!

   :pafshim :pafshim :pafshim

  #6 ne: 16-07-2004, 23:45:20
  Ke shume te drejte ne ato qe thua, por dhe ato qe kane vene ata me siper perseri jane ne mode ;) Une kam dashur te vendos disa nga keto qe ke gjetur ti, por nuk munda te gjej sitet e duhura :)

  • Postime: 8126
  • Karma: +2/-1
  • Gjinia: Femer

  #7 ne: 18-07-2004, 01:05:56

  Ah, ju njerez jeni 'out of fashion' ;)
  epo une perdori kepuce edhe ne dimer jo vetem ne vere!!!!edhe ne vjeshte e pranvere madje!!!!

  #8 ne: 19-07-2004, 19:42:36


  Ah, ju njerez jeni 'out of fashion' ;)
  epo une perdori kepuce edhe ne dimer jo vetem ne vere!!!!edhe ne vjeshte e pranvere madje!!!!


  Sme besohet per ty angeldeviled qe thua qe perdor vecem kepuce ne te 4 stinet e vitit, sepse ne shqiperi ne ver esht tmerr te rrish me kepuce apo me atlete po dhe ju femrat ne shqiperi perdorni nga ato kepucet qe jane me maje kurse jashte shtetit jane te rralla qe te shohesh ashtu vetem me atlete rrine jane shum sportiv, jemi ndryshe ne ne shqiperi nga menyra e te veshurit dhe mund te vishemi me mire se keto ketej. ;) ;) 8)

  • Postime: 8126
  • Karma: +2/-1
  • Gjinia: Femer

  #9 ne: 21-07-2004, 18:56:32  Ah, ju njerez jeni 'out of fashion' ;)
  epo une perdori kepuce edhe ne dimer jo vetem ne vere!!!!edhe ne vjeshte e pranvere madje!!!!


  Sme besohet per ty angeldeviled qe thua qe perdor vecem kepuce ne te 4 stinet e vitit, sepse ne shqiperi ne ver esht tmerr te rrish me kepuce apo me atlete po dhe ju femrat ne shqiperi perdorni nga ato kepucet qe jane me maje kurse jashte shtetit jane te rralla qe te shohesh ashtu vetem me atlete rrine jane shum sportiv, jemi ndryshe ne ne shqiperi nga menyra e te veshurit dhe mund te vishemi me mire se keto ketej. ;) ;) 8)


  puuuuuuuu!!!po une kepuce u them edhe sandaleve shapkave ose atleteve,e pastaj ndahen!!!!!Kur thashe qe veshi kepuce ne dimer dmth se nuk eshte e thene se ato atletet duhet te vishen tani(per smiley)dhe sa per kepucet ne Shqiperi ,une per vete vesh ate qe jam rehat me to!!!!!Ne pergjithesi ne vere veshi atlete ose shapka!!!Ato me maja vishen per raste,kur duhet te jesh shik!

  #10 ne: 21-07-2004, 19:00:21
  Me fal se nuk te kam kuptuar , po ne Elbasan kepucet me maje kane dalur ne mode per gocat nuk sheh goc pa asoj kepucesh dhe si kuptoj se si hecin duan psh te bejn nje xhiro behet per gjys ore kurse ato per nje ore se jane te zgjuara shum  :P :P ;) ;)

  • Postime: 1283
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Femer

  #11 ne: 22-07-2004, 13:54:25
  po pse mo vetem ne elbasan??Ketu jane bere boze sa te vjen per te vjelle kur i sheh.

  • Postime: 264
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer

  #12 ne: 31-07-2004, 06:44:53
  Uh aman te keqen.  Mos mi kujtoni ato kepucet me maje se me jane bere si zorret e barkut.
  Kete behar qe isha ne Shqiperi per pushime si nuk pashe nje goce pa ato kepuce.  Dukeshin te tera si clowns, mu si ne shtepi te femijes.  Iiiii  :'(

  Tani per veten time, preferoj gjera qe i kane sa me pak njerez.  Dhe gjithashtu qe te duket kemba e bukur... :P.  Sa per modelet/llojet i vesh sipas 'mood'(si ndihem per momentin) kshq...

  Uf sa u zgjata ...sooorry

  • Postime: 8
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer

  #13 ne: 04-08-2004, 07:58:14
  Kurse une te gjitha llojet e kepuceve i kam ne perdorim
  po me shume shapka per arsyje se ketu ku jetoj une nuk ka asnje here dimer qe keshtu... nuk harxhoj shume lek per te blere kepuc dimri
  se gjithmone jame me expenive...

  • Postime: 505
  • Karma: +1/-0

  #14 ne: 15-08-2004, 14:14:53
  eh sa per moden gjithmon e ndjek ate por sipas qefit tim jo qe kur te dal mos te dalloj aspak nga njerezit e tjere , sepse po te dalesh tani neper rruget e shqipris nuk shef femer pa patur te veshur ne kembe kepucet me maje, te gjith njesoj dhe madje shef shum  po me te njejtin tip do te thuash skan faj te gjith ne nje vend i blejne dhe doemos te njejtat kepuce do jen . Moda nuk esht vec ca veshin te tjeret dhe duhet ta vesh dhe un patjeter , ajo esht vec ti pershtatesh shijes se kohes me gjera sa me shum te vecanta dhe me aparence te pelqyeshme
  « Editimi i fundit: 02-09-2004, 00:55:49 nga CAPKENE »

  #15 ne: 30-08-2004, 07:47:52  « Editimi i fundit: 30-08-2004, 08:10:09 nga Berni »

  • Postime: 1265
  • Karma: +2/-0

  #16 ne: 18-09-2004, 00:41:29
   :lalala


  • Postime: 7978
  • Karma: +18/-8
  • Gjinia: Femer

  #17 ne: 23-09-2004, 05:30:58
  Eee ka plas maja..prandaj kujdes djema mos na ngacmoni :D ;)

  • Postime: 7978
  • Karma: +18/-8
  • Gjinia: Femer

  #18 ne: 23-09-2004, 19:58:25
  pse me sa maja i ke muhabetet ti ....

  • Postime: 1265
  • Karma: +2/-0

  #19 ne: 24-09-2004, 01:26:20
  Rrofshin keto ;)  pS: S0list ato bojqiellit i kam vete :D

  Temat e fundit