Minifundet - 2 - E Bukura

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Minifundet

   Minifundet

  · 90 · 41572

  • Postime: 5501
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer

  #20 ne: 08-05-2007, 01:04:41

  ehhhEleganca,unë hutohem me tepër tek kembet dhe harroj fare te shoh minifundet.. ;)


  Kujdes mos u huto shume. Dhe sa per minifundet i kam te bukura gjynaf qe s'i shikon. LOL

  #21 ne: 08-05-2007, 01:06:20

  Kujdes mos u huto shumë. Dhe sa për minifundet i kam te bukura gjynaf qe s'i shikon. LOL
  nje radhe tjeter do i shoh edhe ato,por tani do shoh vetem kembet gjith diten :D

  • Postime: 5501
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer

  #22 ne: 08-05-2007, 01:08:14

  një radhe tjetër do i shoh edhe ato,por tani do shoh vetëm kembet gjith ditën :D


  Kujdes se ketej nga ne eshte akoma nate. LOL Kujdes se ato endrrat e dites jane me rrezik. :D

  #23 ne: 08-05-2007, 01:15:42

  Kujdes se këtej nga ne është akoma nate. LOL Kujdes se ato endrrat e ditës janë me rrezik. :D
  te keqen e kembeve o Eleganca,lum si ai qe i ka afer ato kembe :perqafim

  #24 ne: 08-05-2007, 01:39:50
  Nga te gjithe minifundet e shkurter qe kam me i bukuri eshte ai qe me ka bere dhurate Rebelja Mistrece..eshte theki fare...apo sdo nje gisht lart dhe hopa dalin breket ne shesh te burrave !

  Do ti bej dhe une foto ndonje dite dhe do ta postoj.Eshte xhins dhe modeli ekstra fare...

  #25 ne: 08-05-2007, 01:43:59

  Nga te gjithë minifundet e shkurter qe kam me i bukuri është ai qe më ka bërë dhurate Rebelja Mistrece..është theki fare...apo sdo një gisht lart dhe hopa dalin breket ne shesh te burrave !

  Do ti bëj dhe unë foto ndonjë ditë dhe do ta postoj.Është xhins dhe modeli ekstra fare...
  hheee te keqen beje sa me shpejt,xhan te kam..po shiko beje 1 foto  me minifund sic eshte(2 gisht te jete sic the,mos genje)dhe 1 foto tjetr hiqe fare se dua te shoh se cfar modeli dhe ngjyre i ke ato :D

  #26 ne: 08-05-2007, 01:47:11

  hheee te keqen beje sa me shpejt,xhan te kam..po shiko beje 1 foto  me minifund siç është(2 gisht te jetë siç the,mos genje)dhe 1 foto tjetr hiqe fare se dua te shoh se cfar modeli dhe ngjyrë i ke ato :D
  Mire mire shiko endrra me sy hapur ti ate pune bej... LOL LOL

  #27 ne: 08-05-2007, 01:49:14

  Mirë mirë shiko endrra me sy hapur ti atë pune bëj... LOL LOL
  pse nuk do e mbash llafin. hmmmmm:.?..mos u bej genjeshtare tani :D

  #28 ne: 08-05-2007, 02:07:58

  pse nuk do e mbash llafin. hmmmmm:.?..mos u bëj genjeshtare tani :D
  Jo mo llafin do e mbaj...vetem se do bej vetem foton e dyte ate ku ta heq fare qe te tregoj modelin e te brendshmeve !

  #29 ne: 08-05-2007, 10:26:53

  Jo mo llafin do e mbaj...vetëm se do bëj vetëm foton e dytë atë ku ta heq fare qe te tregoj modelin e te brendshmeve !
  une kam nje mendim me te avancuar Capkene..me mire hiq edhe ato te brendshmet,dhe dergo me foto ato te perbrendshmet. :-[ ;)..po nisi me kujdes se po i merr njeri rruges ato fotot e te piu e zeza :D

  • Postime: 5501
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer

  #30 ne: 09-05-2007, 14:44:05

  unë kam një mendim me te avancuar Capkene..me mirë hiç edhe ato te brendshmet,dhe dërgo me foto ato te perbrendshmet. :-[ ;)..po nisi me kujdes se po i merr njeri rrugës ato fotot e te piu e zeza :D


  C'behet ketej more aman?! Ahh s'dashke pak ti williams jo. :d :P S'te mjaftuan minifundet dhe kembet e zonjushave ty. Dashke t'i shikosh me te brendshme e pa te brendshme fare?! LOL

  • Postime: 7978
  • Karma: +18/-8
  • Gjinia: Femer

  #31 ne: 09-05-2007, 22:33:11
  Fotot shume te kendshme Eleganca ...kembet vertet te bukura .....(pervec asaj fotos me geta te kuqe  :D megjithese foto duhet pare e tera se keshtu aha ) Gjithsesi mendoj se te gjitha fotot jane te se njejtes vajze pasi shikoj nje menyre te ngjashme ne mbajtjen e gishtave te kembes .....Nejse pak rendesi ka ketu po flasim per minifundet .....
  Me pelqyen zgjedhjet e tua ....
  Une personalisht nuk vesh shume shume minifunde edhe pse me shkojne shume ....nuk e di perse jam gjithmon e parehatshme me ato dreqka ...ndoshta ngaqe jam cik by*h levizur dhe dua te jem e lire ....
  Por me pelqejne sidomos stilet qe kam pare .....
  Une personalisht nese vesh minifunde aq te shkurtra si ne foto i kerkoj te mos jene aspak le te themi klasike ti vesh me geta apo ku di une ....i zgjedh shume te rrebelosura  .....preforoj xhinsin sidomos me te qepura e me te cara ...ngjyra te errta me nuanca te ndryshme .....sepse nuk para i perdor per te dale mbasditeve apo mbremjeve ...

  • Postime: 28653
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

  #32 ne: 10-05-2007, 01:56:04
  Ne Shqiperi vura re se ka nje tendence shume te perhapur ku femrat veshin minifunde apo pantallone te shkurtra me geta te zeza, ndersa ketej ne perenndim s'e kam vene re ende nje tendence te tille, te pakten jo ne mase si ne vendin tone.
  Jane shqiptaret ne pararoje te modes keshtu?!

  • Postime: 7524
  • Karma: +88/-62
  • Gjinia: Mashkull

  #33 ne: 10-05-2007, 02:49:08
  Këtu ne Shqipëri te huajt pak a shumë habiten me tendencen e veshjeve qe shohin. :)

  Sidomos me veshjet e karakterit provokues qe mbajne te rinjte, mjafton te kalosh ne Bllok (Tiranë) dhe do shohësh minifunde e lloj soj gjërash te tjera shumë moderne dhe me shije.

  • Postime: 5930
  • Karma: +9/-0

  #34 ne: 10-05-2007, 05:02:06
  Nice legs Elegance :) but not all the miniskirts though :P
  sorry, por mua disa me duken teper te ngarkuara :-[ këtu i paskemi shijet ndryshe me sa shoh :D
  për guston time (e theksoj) minifundet e ngushta kanë lezet te jenë te thjeshta e pak me tepër te sofistikuara... jo kaq te ngarkuara ne material cope, prerje, punimi apo dhe geta (?)
  ah nëse janë xhins, atëherë tek xhinsi kanë lezet punimet e shumta, si lulet e precinat :) Gjithesesi, dhe unë jam si Lisa, ne mbrëmje s'para i vesh.. jam diku me e rezervuar, preferoj te vesh diçka me klasike dhe deri ne gju... ndërsa për një "day out" paradite apo për shopping kam qejf fundet e shkurtra (ama vetëm kur koha e mirë e lejon, se përndryshe tha s'ftohtit LOL)

  • Postime: 5930
  • Karma: +9/-0

  #35 ne: 10-05-2007, 05:09:15

  Ne Shqipëri vura re se ka një tendence shumë te perhapur ku femrat veshin minifunde apo pantallone te shkurtra me geta te zeza, ndërsa këtej ne perenndim s'e kam vënë re ende një tendence te tillë, te paktën jo ne masë si ne vendin tonë.
  Janë shqiptarët ne pararoje te modës kështu?!


  OPINGAT janë! LOL
  Moda s'ka dal nga Tirona, e as Shqipëria... por nga qytete me histori te vazhdueshme & krijuese ne fashion, si Paris-Londer-Milano-New York-Tokyo... etj :)
  Mjafton te shohësh Fashion TV, dhe te kenaqet syri nga moda e fundit qe shpalosin stilistet ne pasarelat e tyre :love: po jo si shqipet andej qe vetëm sajohen me mallin e vjetër stock qe iu vjen :P

  • Postime: 7093
  • Karma: +35/-6
  • Gjinia: Femer

  #36 ne: 10-05-2007, 05:28:32
  Mua me pëlqejnë minifundet dhe kam shumë te tillë, por nuk i vesh shpesh.. Ne plazh po, nuk ka dite pa veshur nje te tille.

  • Postime: 6969
  • Karma: +266/-154
  • Gjinia: Femer

  #37 ne: 10-05-2007, 05:41:37
  I pelqej minifundet, por si preferoj dhe aq shume, sepse se ndjej veten te lire e te qete ne to.Me shume i vesh ne ndonje mbremje te vecante si dhe det. Nuk i pelqej aq shume veshjet shume te ngarkuara, me shume pelqej thjeshtesine. Megjithate jetoj me moton " jeto dhe leri tjeret te jetojne "

  • Postime: 5930
  • Karma: +9/-0

  #38 ne: 10-05-2007, 05:52:50

   Megjithatë jetoj me moton " jeto dhe leri tjerët te jetojne "


  ndersa une me ate... "jeto dhe leri te tjeret te kuriozojne/fantazojne" :P LOL

  • Postime: 1463
  • Karma: +15/-0

  #39 ne: 10-05-2007, 06:00:25
  Bo bo sa qejf i keni koment ju femrat :P

  Lerini llafet po pervishjuni punes e na tregoni shpejt ca shale te bukura, por mos harroni te kene minifund siper eee :D

  Temat e fundit