Minifundet - 4 - E Bukura

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Minifundet

   Minifundet

  · 90 · 41564

  #60 ne: 23-05-2007, 01:34:33
  Une spo e nxjerr ate minifundit qe kam veshur sot se me del kofsha per selamet..kofshe e bardhe e vogel..sa te terbohen demat ketej me mire po rru suste :D

  #61 ne: 23-05-2007, 14:45:27

  Unë s'po e nxjerr atë minifundit qe kam veshur sot se me del kofsha për selamet..kofshe e bardhe e vogël..sa te terbohen demat këtej me mirë po rru suste :D
  pse moj kush te tha te nxjerresh minifundin,hajde nxjerr ato kofshet se me kane thene qe i ke te mira :D

  • Postime: 5930
  • Karma: +9/-0

  #62 ne: 23-05-2007, 15:17:09
  2 minifunde për plazh :P  • Postime: 7978
  • Karma: +18/-8
  • Gjinia: Femer

  #63 ne: 23-05-2007, 19:05:05
  une e kam nje si ky i fundit me roze i joti Smiley po identik fare vetem se ne vend te rozes eshte blu me pika te bardha .....dhe ka si pantallona te shkurtra fare poshte ...
  Une e kam nga Nike dhe e kam bler kur luaj tenis ....me rri shume bukur

  • Postime: 5501
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer

  #64 ne: 23-05-2007, 21:16:12

  o eleganca po ti diku ke thënë qe nuk je e martuar .....


  Une nuk e kam thene kurre kete gje. E kam mbajtur sekret statusin tim si e martuar, ne fillim, kur kam hyre ne forum, pra as e kam pohuar dhe as e kam mohuar, Nejse...


  P.S. Lise, me pelqen shume avatari i ri. ;)

  #65 ne: 24-05-2007, 13:28:49

  2 minifunde për plazh :P
  : wiliams

  link=topic=37251.msg508077#msg508077 date=1179924327
  pse moj kush te tha te nxjerresh minifundin,hajde nxjerr ato kofshet se me kanë thënë qe i ke te mira :D

  Fundet te bukur te dy,ai i pari me pelqeu me shume !

  Wili,kofshet e mia lale i shef vetem njeri se jo per gje per te i kam,i kam te vogla po ama te bukura na marshalla LOL LOL

  Lere kur i prek,spo vazhdoj me se do dal nga tema e minifundeve.

  Une pelqej vetem minifunde xhins te vesh,jane sportiv i vesh ne vere me shapka verore apo atlete,dhe vdes ti vesh cik te ngushte pas vitheve.

  #66 ne: 24-05-2007, 14:11:31  Wili,kofshet e mia lale i shef vetëm njeri se jo për gjë për te i kam,i kam te vogla po ama te bukura na marshalla LOL LOL

  Lere kur i prek,s'po vazhdoj me se do dal ...lakuriq :-[ :-[
  ....hahahahahaaa shpirt je Capkene (jo per mua moj por per ate them..) :D

  • Postime: 17922
  • Karma: +727/-523
  • Gjinia: Femer

  #67 ne: 10-10-2008, 01:07:26
  Vdes per mini.. :) :D

  #68 ne: 10-10-2008, 16:13:15
  Edhe une vdes per minifunde...kur i vesh ne pune...gezohen cunat e punes dhe me falin cdo lloj gabimi  :D

  • Postime: 2208
  • Karma: +13/-1
  • Gjinia: Femer

  #69 ne: 14-10-2008, 19:50:48
  Na moj gra, cbeni keshtu se i cmendet burrat e botes LOL LOL

  • Postime: 17922
  • Karma: +727/-523
  • Gjinia: Femer

  #70 ne: 25-08-2010, 10:10:13
  Keta jane disa qe i kam une..dhe i adhuroj.. :)  • Postime: 17922
  • Karma: +727/-523
  • Gjinia: Femer

  #71 ne: 25-08-2010, 10:11:16

  • Postime: 17922
  • Karma: +727/-523
  • Gjinia: Femer

  #72 ne: 25-08-2010, 10:12:03
  Ngjyra ime e pref purple..
  « Editimi i fundit: 10-08-2011, 12:54:59 nga ♣ιηƒιηιту♣ »

  • Postime: 17922
  • Karma: +727/-523
  • Gjinia: Femer

  #73 ne: 25-08-2010, 10:14:49

  • Postime: 7093
  • Karma: +35/-6
  • Gjinia: Femer

  #74 ne: 25-08-2010, 22:39:21
  Me pelqejne shume dhe i mbaj shume. Vetem kur punoja  Jojo:

  • Postime: 3547
  • Karma: +13/-3
  • Gjinia: Mashkull

  #75 ne: 25-08-2010, 22:50:41
   hmmmmm:

  • Postime: 721
  • Karma: +20/-4
  • Gjinia: Mashkull

  #76 ne: 26-08-2010, 00:10:37
  si mund te jete nje fustan edhe mini edhe fund
  nejse, mua me pelqejne femrat me minifunde,por me shume me pelqejne ato pa minifunde

  • Postime: 1176
  • Karma: +0/-0

  #77 ne: 04-05-2013, 22:46:21
  më: 08-05-2007, 00:09:26

  Me leje te saj e solla ne forum foton :D

  • Postime: 17922
  • Karma: +727/-523
  • Gjinia: Femer

  #78 ne: 05-05-2013, 10:54:48

  • Postime: 7093
  • Karma: +35/-6
  • Gjinia: Femer

  #79 ne: 05-05-2013, 12:07:32
  Duhet te kesh edhe trupin, kembet e bukura qe te shkojne keto lloj fundesh. Sheh disa me shale si shkopinj xhezi e disa si lopa...OMG  :D

  Temat e fundit