My Style.............. - 6 - E Bukura

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

My Style..............

My Style..............

· 137 · 6925

 • Postime: 12151
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#125 ne: 11-04-2012, 21:26:50

 • Postime: 1012
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#126 ne: 11-04-2012, 22:09:50
LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#127 ne: 05-05-2012, 21:21:29

 • Postime: 1012
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#128 ne: 05-05-2012, 21:34:02
O goca me thoni a ju pelqejne keto kepucet se i dua per vete por spo ma mban ti blej  :D (se ndryshe i blej me carte bankare nga interneti qe tani)  :P

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#129 ne: 05-05-2012, 21:35:14
Enderr te them te drejten mua nuk me duken kush e di se cfare  hmmmmm:

Gustoja ime eee  :D

 • Postime: 1012
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#130 ne: 05-05-2012, 21:36:59
 :D

Po eh mi, se vdiqa per nje pale te kuqe se rrobat i kam katran te zeza dhe canten e kuqe... :D kam dy ore qe po kerkoj.. :(   :D

 • Postime: 1012
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#131 ne: 05-05-2012, 21:39:22
Po une jam shume praktike, i doja ne fakt me kete lloj take por spo gjej ekzakt ashtu sic i dua une.. :(

 • Postime: 1012
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#132 ne: 05-05-2012, 21:43:16
Ca keshtu i doni ju?  :D

 • Postime: 1012
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#133 ne: 05-05-2012, 21:44:03
Pervec atyre balerinave asgje sme pelqen aty  :D

 • Postime: 1012
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#134 ne: 05-05-2012, 21:49:37
Po spo gjej ketu o flori. Skam lene dyqan pa pare. Prandaj i hyra internetit.  :P
Ato qe kam ne tru s'po i gjej dot dhe kjo me cmend.  :( • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#135 ne: 10-05-2012, 18:00:05


 • Postime: 611
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#136 ne: 01-02-2020, 21:35:18
This is my style :D
 

Temat e fundit