Oriola Marashi ‘çmend’ jurinë gjatë sfilatës - E Bukura

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Oriola Marashi ‘çmend’ jurinë gjatë sfilatës

   Oriola Marashi ‘çmend’ jurinë gjatë sfilatës

  · 4 · 1810

  • Postime: 28630
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

  ne: 22-06-2019, 23:43:17
   

  Oriola Marashi është padiskutim një nga bukuroshet më të njohura shqiptare, e cila së fundmi duket se ka kapur majat e modelingut, duke u bërë pjesë e modeleve të njërës prej brandeve më të famshme në botën e modës “Guess”.
  Por sot ajo është shfaqur shumë seksi me bikini në disa fotografi nga sfilata e fundit. Është hera e parë që ajo sfilon në një pistë mode në bikine dhe të lë përshtypjen e një dive të vërtetë në skenë. Sfilata e Oriolës u prit shumë mirë nga të gjithë. /top channel
   

   

   

  #1 ne: 24-06-2019, 00:18:08
  Trupin si shishe fanta 💖🔥

  • Postime: 28630
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

  #2 ne: 11-02-2020, 07:19:10
   

  Çdo ditë policia e kryeqytetit kap dhe
  shoqëron mesatarisht katër deri në pesë të rinj me doza të vogla hashashi. Një burim policor i tha eksluzivisht gazetës “Si”, se orët e fundit është ndalur edhe modelja Orjola Marashi.

  Emri i një prej vajzave të njohura Tiranës pritet të referohet në prokurori për hetime të mëtejshme. Siç tha burimi, Oriola Marshi u ndalua kur ishte me një autoveturë tip audi . Asaj thotë burimi iu gjetën dy qese farmaceutike të dyshuar si lëndë narkotike.

  Modelja ishte e shoqëruar nga J. Kurti dhe E. Krasniqi. Më tej i njëjti burim thotë se Oriola Marashi ka pohuar se hashashi është i saji dhe se ajo është përdoruese e lëndës narkotike prej rreth një viti.

  “Për herë të fundit” – tha modelja -“kam pirë hashash para dy ditëve dhe shokët e mi që janë në automjet nuk dinin gjë për këtë fakt”. Policia do ta referojë çështjen në prokurori ndaj modeles për veprën prodhim dhe shitje narkotikësh. Burimet thanë se droga është peshuar ishte rreth 1.9 gramë. /Gazeta Si

  • Postime: 1549
  • Karma: +0/-0

  #3 ne: 29-07-2022, 14:35:40
   Oriola 2022


  Temat e fundit