Zerion

Zeri yt => E Bukura => Teme e nisur nga: M A X ne 22-06-2019, 23:43:17

Titulli: Oriola Marashi ‘çmend’ jurinë gjatë sfilatës
Postuar nga: M A X ne 22-06-2019, 23:43:17
  [ You are not allowed to view attachments ]  
Oriola Marashi është padiskutim një nga bukuroshet më të njohura shqiptare, e cila së fundmi duket se ka kapur majat e modelingut, duke u bërë pjesë e modeleve të njërës prej brandeve më të famshme në botën e modës “Guess”.
Por sot ajo është shfaqur shumë seksi me bikini në disa fotografi nga sfilata e fundit. Është hera e parë që ajo sfilon në një pistë mode në bikine dhe të lë përshtypjen e një dive të vërtetë në skenë. Sfilata e Oriolës u prit shumë mirë nga të gjithë. /top channel
  [ You are not allowed to view attachments ]  
  [ You are not allowed to view attachments ]  
  [ You are not allowed to view attachments ]  
Titulli: Oriola Marashi ‘çmend’ jurinë gjatë sfilatës
Postuar nga: Fanta fanta ne 24-06-2019, 00:18:08
Trupin si shishe fanta 💖🔥
Titulli: Oriola Marashi ‘çmend’ jurinë gjatë sfilatës
Postuar nga: M A X ne 11-02-2020, 07:19:10
  [ You are not allowed to view attachments ]  
Çdo ditë policia e kryeqytetit kap dhe
shoqëron mesatarisht katër deri në pesë të rinj me doza të vogla hashashi. Një burim policor i tha eksluzivisht gazetës “Si”, se orët e fundit është ndalur edhe modelja Orjola Marashi.

Emri i një prej vajzave të njohura Tiranës pritet të referohet në prokurori për hetime të mëtejshme. Siç tha burimi, Oriola Marshi u ndalua kur ishte me një autoveturë tip audi . Asaj thotë burimi iu gjetën dy qese farmaceutike të dyshuar si lëndë narkotike.

Modelja ishte e shoqëruar nga J. Kurti dhe E. Krasniqi. Më tej i njëjti burim thotë se Oriola Marashi ka pohuar se hashashi është i saji dhe se ajo është përdoruese e lëndës narkotike prej rreth një viti.

“Për herë të fundit” – tha modelja -“kam pirë hashash para dy ditëve dhe shokët e mi që janë në automjet nuk dinin gjë për këtë fakt”. Policia do ta referojë çështjen në prokurori ndaj modeles për veprën prodhim dhe shitje narkotikësh. Burimet thanë se droga është peshuar ishte rreth 1.9 gramë. /Gazeta Si
Titulli: Oriola Marashi ‘çmend’ jurinë gjatë sfilatës
Postuar nga: stellina ne 29-07-2022, 14:35:40
 Oriola 2022
 [ You are not allowed to view attachments ]