Si te vishem ne Disko?! - E Bukura

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si te vishem ne Disko?!

Si te vishem ne Disko?!

· 23 · 4064

 • Postime: 27
 • Karma: +0/-0

ne: 24-03-2008, 19:21:12
Me tregoni idete e juaja si te vishem ne disko :) ju flm.

 • Postime: 4266
 • Karma: +73/-57

#1 ne: 24-03-2008, 19:55:37
Lakuriq shko...nese do qe te shikojn te gjitha gocat :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#2 ne: 24-03-2008, 21:25:26
Me pizhama. :D

#3 ne: 24-03-2008, 22:49:37
vish xhinse dhe ndonje kemishe (ku di une kam nja 1 vit e ca skam qene ne disko ia kam harruar deren fare :(

 • Postime: 162
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 25-03-2008, 00:06:08
Lakuriq shko...nëse do qe te shikojn të gjitha gocat :D

..... edhe cuna  :D

 • Postime: 7094
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 25-03-2008, 04:55:21
Sa me lirshem.
Pantallona si shallvare, nje pluse me menge te gjata,  siper asaj nje bluse tjeter me menge te shkurtra por me e gjere se e para  :D

 • Postime: 27099
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 25-03-2008, 09:17:00
Sa me thjesht aq me mire, se po u veshe per bukuri eshte gje e kote, se cdo gje qe ke veshur te merr ere duhani dhe mazalla se hiqet, une i frekuentoj pak si shpesh :D Puna eshte se punova me shume se 1 vit ne nje disko, dhe u mesova te shkoja cdo jave 1 ose 2 here, dhe tani iki cdo te shtune e ku ka dite festash, me pelqen shume ambienti i zhurmshem.

 • Postime: 28596
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 25-03-2008, 11:52:52
Nese je femer ketu gjen plot ide http://www.galeriashqiptare.net/thumbnails-426.html
Nese je djale atehere problemi yt :D

 • Postime: 2208
 • Karma: +13/-1
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 25-03-2008, 14:19:05
Ekstravagante, me ndonje minifund te shkurter,me ndonje bluze te hapur dhe me barkun jashte  :D Epo veshja ekstravagante per ne disko eshte bere  :P

#9 ne: 25-03-2008, 14:37:21
Unë do vishja LOL

një pale cisme te zeza deri tek gjynjte :) një minifund xhins rreze kofsheve..me një kanatjere pas trupit..floket do i bëja kacurrele dhe me shumë tualet te bjere ne sy...do pije edhe një cigare për qejf ti

qyqa ...akoma paskam ngelur adoleshnte nga mendja...u plake moj cupe..shoqet e tua i kanë çuar çunat ushtar LOL

 • Postime: 4266
 • Karma: +73/-57

#10 ne: 25-03-2008, 14:40:45
..... edhe çuna  :D

Cunave nuk do te ju leje pershtypje sa gocave :D

 • Postime: 162
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 25-03-2008, 23:51:49
Ka cuna e cuna Charlie  :D

Ka cuna qe do u linte shuuuuume pershtypje  :D

Gjithsesi per te qene ne teme, per ju cunat mendoj se eshte shume me e lehte veshja per ne disko. Nje pale xhinse e nje kemishe apo bluze, cik floket me xhel dhe je ne rregull  ;)

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 26-03-2008, 02:53:37
Vishu ne ate menyre qe te ndjehesh rehat.

 • Postime: 12098
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 26-03-2008, 13:18:17
Vishu ne atë mënyrë qe te ndjehesh rehat.


 :)tamamm

 • Postime: 1740
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#14 ne: 26-03-2008, 20:27:18
akoma shkojn njerzit ne disko...! ? :D

 • Postime: 4266
 • Karma: +73/-57

#15 ne: 27-03-2008, 13:45:28
Ka çuna e çuna Charlie  :D

Ka çuna qe do u linte shuuuuume përshtypje  :D

Gjithsesi për te qenë ne teme, për ju çunat mendoj se është shumë me e lehtë veshja për ne disko. Një pale xhinse e një kemishe apo bluze, çik floket me xhel dhe je ne rregull  ;)



Po edhe ju mundeni qe te visheni sa me thjesht po keni qejf te jeni ne vemendje te te gjitheve kur te hyni ne disko dhe keni deshire qe te jeni sa me sexy dhe te ju shikoj ndonje cun apo jo :D



#16 ne: 27-03-2008, 15:19:43
Per ne femrat:

Fustane ose funde me sa me pak cope dhe me cmim sa me te larte;-))))))))))))))))) kurse kendej lart: E njejta gje;-))

cunat : Nuk e di!!

 • Postime: 10
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 13-04-2008, 19:53:21
veshja ime ne disko eshte; nje fund super te shkurter,nje bluze te hapur para-mbrapa dhe nje pale skrapina
kjo eshte veshje super

 • Postime: 5502
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#18 ne: 01-05-2008, 09:43:44
Ne disko duhet te vishesh ne rradhe te pare seksi por edhe rehat. Domethene te jesh njekohesisht sexy & comfortable. Une mendoj se nje veshje e tille arrihet si me fund, edhe me pantallona, por sidomos me pantallona. Sigurisht edhe fustanet mund te vishen ne Disko apo Pube dhe Klube por nuk do t'i rekomandoja shpesh apo gjithnje.

Une si Eleganca kam vetem nje rregull kryesor qe duhet zbatuar dhe sherben kudo, por sidomos ne nje vend si Diskoja. Mos zbulo me shume se nje pjese ose maks dy pjese te trupit njekohesisht. Pershembull zbulo shpatullat dhe kurrizin, por jo dekoltene dhe kerthizen. Nese do te veshesh mini dhe te nxjerresh pak kembet/shalet, mendoj se jaka apo bluza siper duhet te jete disi modeste. Nese ke veshur nje bluze disi te mbyllur por me nje jake apo menge mjaft te vecanta, vishni pantallona te thjeshta per shembull xhinse apo pantallona te gjera, ose nje fund te drejte (pencil skirt), apo fund te ngushte me model te thjeshte. Nese keni veshur nje golf, atehere mund te jete i hapur ne kurriz apo mund te nxirrni pak kembet me nje pale pantallona te shkurter, nje minifund dhe stiletto, etj. Me nje fjale, bejeni piken tende fokale te veshjes vetem dicka njekohesisht. Mos harrojme qe DUHET TE JENI JU QE E VISHNI VESHJEN DHE JO T'JU VESHE VESHJA JUVE. Gjithashtu, mos teproni aksesoret dhe bizhuterite. Habitem ndonjehere kur shoh ndonje vajze qe e ka "torturuar" (nese mund ta them keshtu) nje veshje/outfit se e ka mbytur me shume gjera njekohesisht, pershembull 1-2 rripa mesi, kapele apo berrete, varese, vathe e plot byzylyke njekohesisht. Jo. Jo. Mos harroni rregullin kryesor ne te veshur dhe ne te pispillosur "Less is More." Domethene sa me pak ekzagjerim, aq me mire. ;)

 • Postime: 18041
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#19 ne: 24-10-2008, 23:48:17
...O une i ka fiksim keto dreq diskosh...ama qe jam bere mami disi me ka ik qefi...shkoj rralle shume sa mos me thene hic... :)

Ne kohen me perpara kur shkojsha te shumten e rasteve veshesha nje mini por jo shume te shkurter midis i kofsheve...me kanatjere dhe sandale...floket leshuar dhe tualet te lehte tek syte por buzet kuq si gjaku ;)...sa me seksi aq me mire eshte ne disko...


#20 ne: 02-12-2008, 17:15:08
per mendimin tim   ti qe shkon ne disko hallall   .mund te veshesh    xhinse  te lezecme  qe bien ne sy ,atlete dhe nji kanotjere  sexy   sportive.per mendimin tim    me  vendos edhe nji kapele sdo beje keq

#21 ne: 02-12-2008, 17:54:24
vish nje pale tanga te kuqe dhe nje pale çizme te verdha ngjyre m..i,bera shaka se mos i vesh me tere mend budallaqe...

 • Postime: 1539
 • Karma: +0/-0

#22 ne: 05-08-2022, 12:56:42
Kështu
 

 

Temat e fundit