Stoli, zbukurime dhe ore. - E Bukura

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Stoli, zbukurime dhe ore.

Stoli, zbukurime dhe ore.

· 17 · 6477

ne: 11-08-2004, 05:43:57
Gjeja qe shume u pelqen femrave jan stolit dhe zbukurimet.

[
« Editimi i fundit: 14-10-2020, 13:59:30 nga M A X »

 • Postime: 7982
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 11-08-2004, 06:07:32
Mos ke gje dyqan ti  :??? :)

#2 ne: 11-08-2004, 06:15:09
Nje shok i ime eshte fotograf, dhe i jam lutur te postoje disa foto te ati.
dhe ato fotot e kengetareve prej ati i kam marre.

 • Postime: 1283
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 27-08-2004, 13:18:55
Shum te Bukura keto zbukurimet sidomos disa byrzylyka apo dhe orat shum te bukura. :pafshim :pafshim

 • Postime: 1287
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 31-08-2004, 01:47:17
te bukura kto veq se un nuke preferoj zrin e kuq por te bardhin nga shum gjera qe kam em pelqen ora ime nga firma ttisot qe ma ka dhuruar nje babi edhe nje spektakli miss shqiperia
 P.S kam dhe nej bylyzuk em gur diamanti

#5 ne: 31-08-2004, 22:03:46
O Gjumashi vetem Femrat do te Sbukurosh ti  :D :D Po per neve cuant cfare do na vesh ndonje gje Interesante se me sa i pashe aty un vetem nje Ore doro dhe nje Unaze ishte per cunat kurse te tjerat te gjitha per Femrat. :) :)

 • Postime: 6542
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 28-09-2004, 14:16:30
Gjumashi hajde dhe nje here ne NY dhe te te coj ne Macy's per ora,atje te iken truni.
Ora qe me ka pelqyer me shume eshte e firmes Guess.

 • Postime: 7982
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 30-09-2004, 08:03:58
Une per bizhuteri i preferoj te thjeshta dhe jo shume te kabashme fine dhe elegante por orat i kam fiksim e vetmja gje qe nuk e harroj kurre ta ve...them se eshte me mire te kesh pak e sak...milaniste Macy's ka vertet ora te bukura por nuk e di nese i ke hedhur nje sy fortunof edhe ato i kane shume te bukura...

 • Postime: 6542
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 05-10-2004, 20:33:09
Sykaltre,ku eshte Fortunof mi?Se kam degjuar ndonjehere kete une :(

#9 ne: 05-10-2004, 21:13:03
Kjo eshte ora qe mua me pelqen.[attachment[/attachment]

 • Postime: 6542
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 05-10-2004, 21:24:14
E ca firme eshte kjo ora?

#11 ne: 05-10-2004, 21:28:08
Breitling


Top quality Breitling Windrider Crosswind. Fully Working Chronographs. Swiss made stainless steel case with Japanese quartz movement. Black face with fully functional chrono and date windows. Stainless steel bracelet. Solid Back with all markings. Mineral Crystal Glass Faces - resists scratches much better than regular glass. Exact glow-in-the-dark hour Markers and Hands. Accurate Markings all over the watch. Very heavy and strong construction. Weight to exact original. Water resistant. Size: 40 mm.

 • Postime: 7982
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#12 ne: 06-10-2004, 01:15:54
Pse nuk keni fortunof ne NY ju duhet te keni patjeter nuk ka mundesi.....

 • Postime: 30
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 13-01-2005, 18:13:37
Po shume te mira qenkan Gjumashi edhe Tossy , po na thuani se sa kushtojne hahahahahahahahahah hahah

 • Postime: 18
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#14 ne: 18-01-2005, 17:17:07

 • Postime: 462
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#15 ne: 24-01-2005, 09:48:28
e vetmja firme qe ia vlen te blesh bizhuterite eshte Tiffany and Co...ne New York....


« Editimi i fundit: 24-01-2005, 09:50:10 nga jersey_gurl »

 • Postime: 639
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#16 ne: 24-03-2005, 21:38:55
Tani firmat jane te shumta por sme intereson shum firma nese me pelqen ndonje gje diamanti diamant eshte kudo nese ka te njejten vler si i till... :occ

Sa per stolit cte them varet si vishem e si ndihem ashtu dhe i perdor me pelqejn unazat dhe bylyzyket ... ;)pra se shoh madhesin por shoh modelin nese me pelqejn apo me shkojn me ato rroba qe do vesh...ggjerat e arit i kam qef me  punime artizanate mundesisht pra te bera ne dor punim antik ...hmmm sme terheqin shum guret max nje gur dua ne unaz ose fare hej se harrova  me pelqen  ngjyra e bardh e arit ose platini por kenaqem dhe me nje llamarin koti pa vler mjafton te jet e bukur e te me kryej punen... ;)

Temat e fundit