Gjoksi 🍒 femeror - E Bukura

Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Gjoksi 🍒 femeror

Vizitor · 14 · 4632

 Gjoksi 🍒 femeror

Vizitor · 14 · 4632

ne: 17-02-2005, 09:02:01
 

 

 

 

Vetem cica e gjinj ketu :D
« Editimi i fundit: 11-05-2020, 18:07:07 nga InfoZ »

#1 ne: 02-03-2005, 21:47:11
 

 

 

 

Per sy e per goje. Gjoksi esht burim ushqimi dhe kenaqesie.
« Editimi i fundit: 11-05-2020, 18:10:07 nga InfoZ »

 • Postime: 4363
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 14-03-2005, 07:33:23
 

 

 

 :-[
« Editimi i fundit: 11-05-2020, 18:21:37 nga InfoZ »

 • Postime: 4363
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 15-03-2005, 08:33:47
 

 

 

Kudo cica e gjokse  :D
« Editimi i fundit: 14-03-2021, 10:32:14 nga M A X »

 • Postime: 255
 • Karma: +0/-0

#4 ne: 17-03-2005, 08:06:35
 

 

 

 

Only boobs
« Editimi i fundit: 14-03-2021, 10:30:44 nga M A X »

 • Postime: 937
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 13-05-2020, 22:54:22
 

Kontributi im😋

 • Postime: 1549
 • Karma: +0/-0

#6 ne: 08-03-2021, 11:26:51
 

 

 

 • Postime: 1549
 • Karma: +0/-0

#7 ne: 08-03-2021, 11:27:10
 

 • Postime: 1549
 • Karma: +0/-0

#8 ne: 08-03-2021, 11:27:28
 

 • Postime: 1549
 • Karma: +0/-0

#9 ne: 08-03-2021, 11:28:09
 

 • Postime: 1549
 • Karma: +0/-0

#10 ne: 08-03-2021, 11:28:52
 

 • Postime: 1549
 • Karma: +0/-0

#11 ne: 08-03-2021, 11:29:54
 

 • Postime: 937
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 23-03-2021, 08:43:59
 

 • Postime: 937
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#13 ne: 23-03-2021, 08:44:12
 

Temat e fundit