Post reply


Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: stellina
« ne: 08-03-2021, 11:40:30 »

Nuk memdoj ashtu

Postuar nga: erlehta
« ne: 23-01-2020, 19:48:51 »

Na mbyten temat e tangave 😂
Postuar nga: Dirrtygirl
« ne: 09-06-2006, 08:16:44 »

nuk mund te dalesh ne rruge e veshur me pantallona te ngushta me ngjyra te celura dhe te veshesh mbathje normale, sepse dukesh skandal.  (?)
Postuar nga: iNa :)
« ne: 06-11-2005, 14:20:13 »

Une i perdor perdite thongs dhe kam nja 5 vjet...them se jan shume te rehatshme...gjithas htu dhe tampons...edhe asnjehere nuk kam patur probleme nga ato te asnjelloji..... (?) (?)..If anything...ato qe jan kshu si grandma underwear......jan uncomfortable...
Postuar nga: Lefter
« ne: 06-11-2005, 14:02:03 »

Une mendoj se ato kineze te 1$ jane te rrezikshme....Por me te vertet po e them se ne trup jan te padiskutueshme.... ;)
Postuar nga: Lisa
« ne: 05-11-2005, 02:10:31 »

Por sigurisht qe paterjalet pambuk jane me higjenike por kjo nuk shkakton asnje demtim te trupit tone......persa i perket higjenes dhe infeksioneve....jem i ne pastertia e trupit tone jo mbathjet .....
Por varet si te mesohesh....secili e adopton vete vetveten :???
Postuar nga: Isra
« ne: 04-11-2005, 02:33:59 »

ok, Lisa, varet nga lloji qe perdor, nga sintetiket ke vetem probleme ndersa nga ato pambuku eshte me ndryshe...
Sigurisht qe nese vesh ndonje fustan ose nuk deshiron te duken vizat e te brendshmeve atehere tangat mbeten zgjidhje ideale,  por perdorimi i perditshem i tyre mua nuk me duket aspak komod.....
nejse mendimi yt....
Postuar nga: Lisa
« ne: 03-11-2005, 13:56:46 »

Isra une nuk bashkangjitem me mendimin tend ...nuk mendoj se problemi qendron tek hgjena madje nuk ka te bej fare me te nese ti nderrohesh dhe e mirmban trupin tend mbathjet nuk kane te bejne fare....perizonat apo tangat jane thjesht estetike se kur vesh ndonje fund apo pantallona nuk do te deshiroje te te dukeshin vijat e mbathjeve.....nuk eshte thjesht ne estetike e pranushme plus i le meshkujt te zhvillojne imagjinaten...dhe mbi te gjitha nuk ngjan bukur une kur eci ne publik dua te ngjaj perfekte.....dhe tangat jane nje nga ato gjera qe me lejojne te ngjaj e tille....
Postuar nga: Alban
« ne: 04-09-2005, 04:41:08 »

Ka rendesi pastertia e jo forma!
Postuar nga: erlehta
« ne: 24-08-2005, 12:33:00 »

Femra duhet te dije te vishet e te "Zhvishet" . Famre mbrohet kur eshte e paster, mjafton ti nderrosh kur duhen nderruar e cdo gje eshte ne rregull. Besoj se kuptohem :)