Tangat - Thongs (Panties/Breke Seksi) - 5 - E Bukura

Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Tangat - Thongs (Panties/Breke Seksi)

 Tangat - Thongs (Panties/Breke Seksi)

· 133 · 29439

 • Postime: 12098
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#100 ne: 16-02-2011, 23:15:23
Deri sa te mesohesh me to...s'ka gje me te parehatshme. :D :D

 • Postime: 12279
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#101 ne: 16-02-2011, 23:16:33
Pse akoma sje mesuar ti  :P :D

 • Postime: 18040
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#102 ne: 16-02-2011, 23:19:38
Deri sa te mesohesh me to...s'ka gje me te parehatshme. :D :D
I know..po tash smundem pa to..:d :d

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#103 ne: 17-02-2011, 09:39:18
me too, e s'me hyne gje tjeter ne sy :)

 • Postime: 28612
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#104 ne: 17-02-2011, 11:00:25

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#105 ne: 17-02-2011, 12:13:54
E di max se une e kam hapur por meqe delight e hapi une sia prisha qejfi.

Sorry bos :D

 • Postime: 18040
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#106 ne: 17-02-2011, 13:07:36
Krejt lehte e kemi me kete butonin e bashkangjitjes...:d

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#107 ne: 17-02-2011, 13:13:44
Mirese erdhe ne boten e tangave delight :D

 • Postime: 18040
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#108 ne: 17-02-2011, 13:17:57
Ah moj ti se ka kohe qe kam ardh edhe pse emrin ja u kam dijt thongs :D..kete emrin shqip vone e mesova une. :D

 • Postime: 28612
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#109 ne: 17-02-2011, 14:44:14
LOL Po une s'e tregova temen per ta bashkagjitur, se te ishte per ate pune e kisha bere vete. E thashe thjeshte qe te ndiqeshin dhe postimet e bera ketu e 6 vjet perpara.

 • Postime: 18040
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#110 ne: 17-02-2011, 14:45:23
Tani ndiqen me mire pra.. :D

 • Postime: 28612
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#111 ne: 17-02-2011, 14:51:23
Tani ndiqen me mire pra.. :D


Me vjen mire per ty se s'mund te imagjinoja diten me ty te merzitur :P

 • Postime: 18040
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#112 ne: 17-02-2011, 14:53:30
Aawww paska hallin tim ky.. :d

 • Postime: 28612
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#113 ne: 17-02-2011, 15:03:46
Po mi si jo, ashtu si dhe per 30656 anetaret e tjere :d

Per te mos qene me tej off topic


http://www.galsh.com/pic-37-_Bardh_e_Zi_Black_amp_White_Photography_.html

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#114 ne: 17-02-2011, 20:23:45
LOL Sa femije paske per tu kujdesur max! Si ia ben qe i mban me buke? LOL

 • Postime: 2208
 • Karma: +13/-1
 • Gjinia: Femer

#115 ne: 12-06-2011, 18:58:51
Une i kam shume qejf keto. Jane me te rehatshme se cdo gje tjeter.

 • Postime: 28612
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#116 ne: 06-07-2011, 12:57:30
I adhuruar nga meshkujt dhe i përdorur nga femrat si mjeti provokator për ekselencë, tanga sot mbush tridhjetë vjet nga krijimi i tij. (a.h/BalkanWeb)

 • Postime: 12279
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#117 ne: 06-07-2011, 14:54:26
edhe 100 tangave MAX.... mbas te 100tave do dale prap gjethja e fikut ne mode :P

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#118 ne: 06-07-2011, 14:57:51
LOL LOL te marrte e mira shej.


edhe 100 tangave :D :P

 • Postime: 3238
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#119 ne: 07-07-2011, 12:49:08
Me mire me gjethe fiku :D se pas nje kohe prishet :D

 • Postime: 165
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#120 ne: 08-07-2011, 14:51:10
ti gjumash prit gjethen e fikut sa te kalbet se ne rregudh :P

 • Postime: 18040
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#121 ne: 06-09-2011, 12:50:24

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#122 ne: 06-09-2011, 19:48:35
Si e ndieni veten me rehat me mbathje apo me tanga! :)

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#123 ne: 07-09-2011, 09:06:26
varet nga momenti, nga vendi ne te cilin je dhe mbi te gjitha me ke je ;)

por tangat une personalisht si mbaj dot me shume se 3-max 4 ore dhe i dua vetem 100% pambuku ;)

 • Postime: 18040
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#124 ne: 07-09-2011, 12:09:02
Me tanga nuk nderroj gje...98% rroba te brendshme jane tanga..te rehatshme per mua.

Temat e fundit