Post reply


Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: stellina
« ne: 08-03-2021, 11:41:54 »

 
Postuar nga: Parloté
« ne: 23-01-2020, 18:55:24 »Disa arsye te mira per t'i perdorur gjeresisht TANGA (te quajtura ndryshe dhe G-strings thongs apo Perisoma)a) Permiresojne formen e tuleve aty prapa  :D

b)  Me to veshur do te keni sigurine absolute se do i pelqeni meshkujve  ;)

c) Mund te vishen me te  njejten ngjyre  me pantallonat apo fundin, kur keto te fundit jane te tejdukshem ;-)

d) Pastaj tek femrat e tjera qe nuk i perdorin krijohet xhelozi dhe ju shohin me zili  :P

e) Nese i vishni me nje  ngjyre te ndryshme nga veshjet e siperme do te terhiqni vemendjen tone  :D

f) Zene pak vend ne komodinat apo sirtaret ku i mbani :P

g) Gjate veres bejne qe te  nxihet  nje pjese me e zgjeruar e trupit!Po nuk janë dhe aq të shëndetshme.... më mirë pa hiç  :D
Postuar nga: Ωμέγα
« ne: 23-01-2020, 16:16:34 »

 Ne cdo kohe e cdo ambjent🔥✨


 

 
Postuar nga: M A X
« ne: 07-09-2011, 23:09:39 »

Ingrid Gjoni psh s'e ka pas problem.As Zajmina, por ajo e ka foto te shpifme, keshtu qe po ia kursej nje pamje te dhimbshme gjithe meshkujve ketu :P
Postuar nga: M A X
« ne: 07-09-2011, 23:06:22 »

Hiqe pjesen nga vithet e siper :D

Postuar nga: +ERELA+
« ne: 07-09-2011, 15:16:11 »

po ia prite foton ;)
Postuar nga: Charlie
« ne: 07-09-2011, 15:13:00 »

me too, e s'me hyne gje tjeter ne sy :)

Si thot edhe MAX ate thenien e famshme ..."Po nuk na e nxore nje foto nuk te besojm" :D
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 07-09-2011, 13:18:13 »

vallaj me keto lloj brekesh "Thongs" me mire pa gje se je rehatshem....

me ka marre malli per breke kambriku te korces hahahahaaha
Postuar nga: ßåßy ღ
« ne: 07-09-2011, 12:09:02 »

Me tanga nuk nderroj gje...98% rroba te brendshme jane tanga..te rehatshme per mua.
Postuar nga: +ERELA+
« ne: 07-09-2011, 09:06:26 »

varet nga momenti, nga vendi ne te cilin je dhe mbi te gjitha me ke je ;)

por tangat une personalisht si mbaj dot me shume se 3-max 4 ore dhe i dua vetem 100% pambuku ;)