Tangat - Thongs (Panties/Breke Seksi) - E Bukura

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Tangat - Thongs (Panties/Breke Seksi)

Tangat - Thongs (Panties/Breke Seksi)

· 133 · 29224

 • Postime: 28595
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 27-02-2005, 12:02:26
 

Disa arsye te mira per t'i perdorur gjeresisht TANGA (te quajtura ndryshe dhe G-strings thongs apo Perisoma)a) Permiresojne formen e tuleve aty prapa  :D

b)  Me to veshur do te keni sigurine absolute se do i pelqeni meshkujve  ;)

c) Mund te vishen me te  njejten ngjyre  me pantallonat apo fundin, kur keto te fundit jane te tejdukshem ;-)

d) Pastaj tek femrat e tjera qe nuk i perdorin krijohet xhelozi dhe ju shohin me zili  :P

e) Nese i vishni me nje  ngjyre te ndryshme nga veshjet e siperme do te terhiqni vemendjen tone  :D

f) Zene pak vend ne komodinat apo sirtaret ku i mbani :P

g) Gjate veres bejne qe te  nxihet  nje pjese me e zgjeruar e trupit!« Editimi i fundit: 22-01-2020, 00:55:29 nga M A X »

 • Postime: 8127
 • Karma: +2/-1
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 27-02-2005, 12:28:34
Ke harruar se nuk ka dreq qe i duron ne.... :D :D
Une per vete i kam pase veshur por i kam bezdi! :)

 • Postime: 28595
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 27-02-2005, 15:20:58
Varet nga femrat dhe nga koha qe i perdor ato. Shume femra i quajne te bezdisshme ne fillim, por pastaj mesohen dhe bejne dot pa to :)

« Editimi i fundit: 07-08-2011, 13:31:33 nga M A X »

 • Postime: 7982
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 27-02-2005, 16:54:30
Tangat...sherbimi me i madh eshte se kur vesh dicka nuk ke deshire te te duken vizat e mbathjeve ndaj vesh tanga...pastaj te tjerat jane me medyshje se qe thua ti djemve do tu pelqente qe ti te mos vishje gje fare :D se edhe tangat jane shume :D

 • Postime: 2026
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 27-02-2005, 16:59:12
nisur nga pervoja qe kam, edhe tangat duken . i quaj stema e bencit. :D

 • Postime: 4363
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 27-02-2005, 17:24:20

a- Nuk permiresojn asnje pjese tuleje.....thjesht bejn te mundur qe mos te duken kater cope te tilla...ne vend te dyjave qe kemi :D
b-Me te veshur ato e dime qe meshkujt do harrojne qe kemi dhe sy...po nejse ca ti besh
c-mund te vishen dhe me ngjyre ndryshe per tju cmendur fare
d-aq na ben per xhelozine e atyre qe si veshin :lalala
e-eshte ajo qe thash ne piken c
f-mund te mbahen dhe ne xhep  ......ne rastet kur perton te flesh ne shpi
g-dielli nuk te kap dhe posht pantallonave apo fundit......duhet te shkosh ne plazh qe te nxihet nje pjes e mire e te prapmeve


Dhe e fundit.....jane vertet shenje benci.....po kujdes se ka dhe nga ato me rripa shtese

« Editimi i fundit: 07-08-2011, 13:36:54 nga M A X »

 • Postime: 4363
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 14-03-2005, 19:07:48
Ne fakt ashtu jane pak a shume....por po ta shohesh me vemendje......periz omat konsiderohen pak si me "te rehatshme apo sportive" kurse tangat jane akoma me ekstravagante.....t angat p.sh i ke nga ato me nje rrip te holle....me dy te holle etj :D varet nga modeli.........nejs e ne pergjithesi aty-aty jane :tym

 • Postime: 255
 • Karma: +0/-0

#7 ne: 16-03-2005, 06:22:23


1.Nuk te permirsojne asgje.Po te presim ne femrat te na permirsojne tangat asgje ne realitet s'kemi pritur
2.Seshte aspak e vertet me mire thuaj do i provokoni meshkujt e jo ajo qe thua ti.Pelqimi dhe provokimi mos harro se jan dy gjeja te kunderta
3.Mund ti veshim nje ngjyrshe po ska as nje gje te keqe nese pantallonat jan ndryshe dhe ato te famshme"tanga"ndryshe
4.Te jesh i sigurt se asnjera nuk xhelozon
5.Po pikes i ke rene
6.Kjo eshte e vertete
7.Le ti heqin fare tu nxihet i tere trupi.Besoj se eshte me mire :D


« Editimi i fundit: 07-08-2011, 13:26:44 nga M A X »

 • Postime: 639
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 24-03-2005, 21:32:31
tangat dihet vishen shumicen e rasteve me fustanet e holla ose edhe pantallonat pra sduken ato vijat e teperta te mbathjeve normale dhe jan sexy kur ti sheh kush :P :P :P

na nxoret sekretet mor aman me keto tema .....

« Editimi i fundit: 07-08-2011, 13:38:14 nga M A X »

 • Postime: 6970
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 29-03-2005, 20:57:33
S'di. :o
Më pëlqejnë më shumë mbathjet minimale por tangat jo. S'di. Pa shije më duken. :)

 • Postime: 4363
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 30-03-2005, 20:38:35
S'di. :o
Më pëlqejnë më shumë mbathjet minimale por tangat jo. S'di. Pa shije më duken. :)

ç'do te thuash me mbathje minimale Siner? E Si ka mundesi qe per ty Tangat qenkan zgjedhje pa shije......apo me mire te themi ç'lidhje ka shija ketu???

 • Postime: 6970
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#11 ne: 30-03-2005, 20:49:10
Ka. Sepse njerëzit dallojnë në pëlqimin e muzikës, filmit, sportit, poltikës.
Edhe në modën ka shumë shije të ndryshme.
Kështu që sipas shijes sime tangat nuk janë aspak interesante.
Faleminderit!

 • Postime: 4363
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#12 ne: 30-03-2005, 20:57:50
Me nder qofsh
Ate e di qe ç'do njeri ka shijen e tij....as e kundershtoj apo ta ve ne dyshim.....por me bere kurioze se s'para jam hasur ne mendime te tilla dhe desheroja nje shpjegim per faktin pse nuk te pelqejn???
« Editimi i fundit: 30-03-2005, 21:20:09 nga Alda »

 • Postime: 6970
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#13 ne: 30-03-2005, 21:06:07
Faleminderit nuk të thashë ty.
E thashë pse s'më pëlqejnë.

 • Postime: 2026
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#14 ne: 30-03-2005, 23:27:46
nje pyetje kisha per ato goca qe veshin tanga.
nuk ju rrine te ngushta ke jaka? :D

 • Postime: 6086
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#15 ne: 01-04-2005, 16:34:55
Nuk mund te jetoj pa to :D

 • Postime: 417
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#16 ne: 01-04-2005, 17:09:58
Nuk mund te jetoj pa to :D
ma merr mendja lol une mbaroj per ate ngjyren pinkk

 • Postime: 151
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 02-04-2005, 13:18:02
Nuk jane te rahatshme....

 • Postime: 203
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#18 ne: 03-04-2005, 10:13:55
Alda pelivreket lloj breckash jane si tangot e perizomat...pelivre ket nje + kan qe ti mbajne byckat ngrohte dimrit...me duket nuk dola nga tema qe thashe qe mua me duken me sexy se tangot apo jo?Tani ne nuk do mbushim forumin me tema te vecanta per breket,pelivreket,perizomat,tangot etj etj si thua ti tangiste? :perqafim

 • Postime: 6970
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 03-04-2005, 11:25:19
Hheheheheheh, Mr. AM|D më bëre kurreshtar mua. A ke rastësisht ndonjë foto të pelivrekëve? Normal në paketim (në trupin e femrës). :)
Ma merr mendja se më duken më të mira mua se tangot. :)

 • Postime: 28595
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#20 ne: 03-04-2005, 11:27:51
Ai e ka fjalen per breke normale femrash. Ato i quan ashtu si i quan :) Edhe nje pale breke normale mund te duken shume seksi ne trupin e femres. Kjo ndodh ne dy raste: kur femra eshte vete yll dhe normal qe ato qe do vishte do i dukeshin shume mire dhe ne rastin e dyte kur breket kane nje prerje qe i ben te duken shume mire.

 • Postime: 639
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#21 ne: 29-04-2005, 23:10:47
 :)pershendetje te gjitheve...
Lefter i miei complimenti per foton qe ke nxjerrur kesaj i thone si themi ne shkodranet EC HARAP E MBAJ MENDJEN TANDE.... :P
i miei complimenti dhe per te madhin te paharrueshmin 2pac...
peace out.

Mendoj se ne nje femer cdo gje eshte sex  e le pastaj me pas kete trupin e kesaj qe na paska nxjerrur Lefter holly... :)

#22 ne: 29-11-2007, 02:31:04
 
« Editimi i fundit: 22-01-2020, 09:46:31 nga M A X »

#23 ne: 14-08-2008, 23:05:34
une perdor vetem string thongs dhe me pelqejne shume.qekur i kam provuar per here te pare nuk kam veshur me te tjera....

 • Postime: 18041
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#24 ne: 16-08-2008, 15:20:55
I dua si buken vallai ;) :D

Temat e fundit