Tangat - Thongs (Panties/Breke Seksi) - 6 - E Bukura

Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Tangat - Thongs (Panties/Breke Seksi)

 Tangat - Thongs (Panties/Breke Seksi)

· 133 · 29438

 • Postime: 12723
 • Karma: +31/-8

#125 ne: 07-09-2011, 13:18:13
vallaj me keto lloj brekesh "Thongs" me mire pa gje se je rehatshem....

me ka marre malli per breke kambriku te korces hahahahaaha

 • Postime: 4266
 • Karma: +73/-57

#126 ne: 07-09-2011, 15:13:00
me too, e s'me hyne gje tjeter ne sy :)

Si thot edhe MAX ate thenien e famshme ..."Po nuk na e nxore nje foto nuk te besojm" :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#127 ne: 07-09-2011, 15:16:11
po ia prite foton ;)

 • Postime: 28612
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#128 ne: 07-09-2011, 23:06:22
Hiqe pjesen nga vithet e siper :D

 • Postime: 28612
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#129 ne: 07-09-2011, 23:09:39
Ingrid Gjoni psh s'e ka pas problem.As Zajmina, por ajo e ka foto te shpifme, keshtu qe po ia kursej nje pamje te dhimbshme gjithe meshkujve ketu :P

 • Postime: 937
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#130 ne: 23-01-2020, 16:16:34
 Ne cdo kohe e cdo ambjent🔥✨


 

 

 • Postime: 1758
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#131 ne: 23-01-2020, 18:55:24


Disa arsye te mira per t'i perdorur gjeresisht TANGA (te quajtura ndryshe dhe G-strings thongs apo Perisoma)a) Permiresojne formen e tuleve aty prapa  :D

b)  Me to veshur do te keni sigurine absolute se do i pelqeni meshkujve  ;)

c) Mund te vishen me te  njejten ngjyre  me pantallonat apo fundin, kur keto te fundit jane te tejdukshem ;-)

d) Pastaj tek femrat e tjera qe nuk i perdorin krijohet xhelozi dhe ju shohin me zili  :P

e) Nese i vishni me nje  ngjyre te ndryshme nga veshjet e siperme do te terhiqni vemendjen tone  :D

f) Zene pak vend ne komodinat apo sirtaret ku i mbani :P

g) Gjate veres bejne qe te  nxihet  nje pjese me e zgjeruar e trupit!Po nuk janë dhe aq të shëndetshme.... më mirë pa hiç  :D

 • Postime: 1549
 • Karma: +0/-0

#132 ne: 08-03-2021, 11:41:54
 

Temat e fundit