Post reply


Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: stellina
« ne: 29-07-2022, 13:54:31 »

Ja si mbahen thonjtë sot ne vitin 2022
Postuar nga: SIMONA
« ne: 06-02-2011, 23:19:00 »

 :)une i du shum thonjet edhe sa her qe dal qytet blej llak edhe i du i du shum thojt i rregulloj me dizanje sipas deshires dhe mendimit tim me pelqen gjithmon thonjet edhe sa her kyqna ne internet vetem vido shikoj per thonje se si i rregullojn kshut  :engjell:
Postuar nga: olsaaaa
« ne: 10-12-2010, 00:40:42 »

dhe un dua te kem thonje te bukur...sepse dhe thonjt jan nje detaj shume i rendesishem tek femrat...por kjo varet dhe nga puna qe ben...un punoj ne nje kompani qe patjeter duhet te kem duar te bukura por nga kjo ane kam ren rehat sepse me bin kompani nje her ne 3 jave :D
Postuar nga: +ERELA+
« ne: 28-10-2010, 09:08:44 »

ka raste plot mi Lisa keshtu, po femra kur eshte pise eshte si me thonjte e shkurter si me te gjate...

une per vete i kam mbajtur te gjate deri ne nje gjatesi normale,jo te ekzagjeruar,kryesisht i mbaj french...isha mesuar ti mbaja te gjate derisa para ca kohesh pata per disa muaj mungese vitaminash e mu dobsuan shume e me thyheshin...u detyrova t'i beja me xhel per t'i forcuar...pra mbi te gjitha nevoja e jo shume deshira, por megjithate jam e kenaqur.
Postuar nga: Lisa
« ne: 27-10-2010, 20:16:10 »

...aaa ma shpifen (jo me kuptimin brutal te fjales :D) femrat ne Shqiperi kete vere ...uffffaaaa kush ti kishte me te gjate e me te sajuar ...thuajse te gjitha me thonj fallco....ufff me ca dizenjo tere xixa e shume ekstravagante shumices i dukeshin te verdha nga fundi trejaveshit dhe zhul posht ...aman se si mu duken ....

Mua me pelqejne thonjt jo shume te gjate te shkurter jo fallco dhe te paster ...ooo me pelqejne ngjyrat e lehta qe ta bejne doren te ngjaje shume e rregullt shume klasike ...por manikyrin e shikoj te domosdoshem nje here ne jave ...sesben , mbi te gjitha eshte higjene
Postuar nga: +ERELA+
« ne: 27-10-2010, 11:36:30 »

dhe une  i kam me xhel thonjte dhe te gjate,pra bien ne sy nga ata qe s'i mbajne kaq te gjate. per mua jane komod ne fakt se qekur kam qene 14 vjece fillova t'i mbaj te gjate. se ekzagjeroj me modele dhe forma,madje me ngjyrat jane tek ngjyrat e hapura,te kuqe,french.

cmimet : 2000 venia e xhelit per here te pare,modilimi i thoit.
              1000 mbushja apo ristrukturimi.

dhe une 1 here ne 3 jave i bej.po ama ia vlen se te duket dora sensuale,tamam femer...
Postuar nga: Shej
« ne: 26-03-2009, 10:51:35 »

bravo sinqerisht ajo pune do shume nerva te qeta ...

hajd se po erdhe nga TR do te te kerkoj trajnim mbase mesoj e une e si le leket te manikyristja  :)
Postuar nga: erlehta
« ne: 26-03-2009, 10:49:53 »une u perpoqa ta beja vete por po te mi shihje thonjte e duarve do shkriheshe se qeshuri u bera si Eduardo duar gershera e ke parasysh ate filmin LOL LOL

Filmi nuk me kujtohet, por me gjithate i perfytyr si i mund ti kesh bere LOL
I kam bere vete ne fillimet e mia, deri sa ja mora doren  :D
Postuar nga: Shej
« ne: 26-03-2009, 10:44:14 »

pershendetje erlehta  :perqafim

po jo o goc se ska nevoje te shkosh aq shpesh  :)... kjo eshte e mira e xhelit qe rrine bukur manikyri nuk iken e enet e punet e shpise i ben rehat e nuk te thyhen thonjte.
Une 1 here ne muaj i bej tani ne dimer se thonjte rriten me ngadale ne vere ngaqe eshte e plazhi 1 here ne 3 jave

une u perpoqa ta beja vete por po te mi shihje thonjte e duarve do shkriheshe se qeshuri u bera si Eduardo duar gershera e ke parasysh ate filmin LOL LOL
Postuar nga: erlehta
« ne: 26-03-2009, 10:37:38 »

Nuk qenka keq as aty..bohhhhh
Nje here ne muaj  do ja lejon vetes, por jave per jave si rende te vete. I bie qe cerekun ose gjysmen e rroges tja falesh manikyristes  :D
Sic thashe e mesiper une e kam blere kompletin vete. Kushtoj vetem 90 euro, por e kam per sa here te me nevojitet. Thonjte kerkojne me shume kujdesje se fytyra. Eh cdo gje me duar
Pak me pare pashe reklamat qe firma te ndryshme na sjellin ne shtepi. Ne oferte ishte nje komplet manikür e pedikür per vetem 25 euro. Do te  ta blej si un regalo per te :D