Thonjte! - E Bukura

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Thonjte!

Thonjte!

· 67 · 32291

 • Postime: 28596
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 11-03-2005, 08:05:29
Nje pjese shume e rendesishme per estetiken e femres, qe i kushtohet shume vemendje. Kam vene re se kohet e fundit ka dale moda me thonj te prere drejt dhe jo me maje.
« Editimi i fundit: 29-07-2022, 13:55:13 nga stellina »

 • Postime: 4363
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 11-03-2005, 08:43:53
Ajo mode ka kohe qe ekziston......prerj e katrore.......dhe jo e rrumbullakosur..... me maje......
Nje perqindje te konsiderueshme te feminilitetit e tregojne duart..........

Personalisht kujdesem shume........dhe kthetrat i kam gjithnje ne forme :D
« Editimi i fundit: 29-07-2022, 13:55:24 nga stellina »

 • Postime: 8127
 • Karma: +2/-1
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 13-03-2005, 15:29:34
Si i behet kur i ha ne dhembe? :D
Une ne fakt i kam lene ka 7 muaj... problemi eshte se me thyhen shpesh... ndoshta edhe sepse luaj basketball! :??? Nuk e di si tia bej qe te mos thyhen!

 • Postime: 4363
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 14-03-2005, 07:32:20
Eshte vet lloji thoit zemer....por natyrisht qe duhen mbajtur dhe me kujdes.....
Mua pershembull.....i kam shum te forte.....kur me thyet.....me thyet me gjith gisht :D
Nejse......duhet kujdes kur ben ndonje pune ne shpi e jo me kur luan basketboll......

 • Postime: 462
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 16-03-2005, 21:05:52


Per mendimin tim thonjte kane nje rendesi shume te madhe ne paraqitje edhe une personalisht kujdesem shume per to. Ka gati 4 vjete qe thonjte e mi duken si fotoja e siperme. Pervec thonjve te dores edhe ato te kembes jane po aq te rendesishme. (sidomos kur i kombinon te dyaja me nje FRENCH MANICURE)... ska me mire  >|<

 • Postime: 505
 • Karma: +1/-0

#5 ne: 18-03-2005, 22:22:16
pika ime e dobet.....thonjt :D
po ce do me kputen , deri ne 1.5 cm rrin perher  :(

 • Postime: 7982
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 21-03-2005, 10:44:49
Une i kam shume qef edhe pse kujdesem shume perseri nuk mundem ti mbaj te gjata puna....nuk e di perse por ajo stil qe ka dale tani katrore nuk me pelqen...une i mbaj gjithmon ovale me duket me klasike dhe vetem nje ngjyrshe

 • Postime: 6975
 • Karma: +6/-12

#7 ne: 21-03-2005, 11:41:18
kam dhe une pak thonje  :D ,,,,,

 • Postime: 1265
 • Karma: +2/-0

#8 ne: 21-03-2005, 17:58:51


Per suckat e Lulit ;)Kurse per suckat e mija, s'em rrihet pa i honger me dhom :D

 • Postime: 8127
 • Karma: +2/-1
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 23-03-2005, 10:08:30
Ju qe i mbani te gjate e te bukur na thoni ca tu bejme ne qe ti forcojme, pas nje karriere "thonjkafshuese: ;)
Psh kam filluar ti fus ne leng limoni po pertoj te rri me duar ne gote, se nuk me rrihet pa levizur! :???

#10 ne: 23-03-2005, 10:25:57


me duken te tepert keto thonje per nje femer 18 vjece qe shkon ne shkolle :???

 • Postime: 8127
 • Karma: +2/-1
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 24-03-2005, 10:42:56
Mua ato thonjte nuk me duken aspak te tepert! Jane te bardhe, me gjatesi normale! Duket qarte qe kush i ka kujdeset per to! Nuk e di ku e kane teprine ketu... :???
Nuk jane aq te gjate te bien ne sy per ndonje gje, dhe gjykimet nga keto gjera... sic dihet, une nuk i kam qejf! Nuk te tregojne thonjte se a je e ulet a e larte!

Ketyre mund tu thuash te ekzagjeruar thjesht per faktin se mund te te pengojne gjate punes...
« Editimi i fundit: 29-07-2022, 13:55:50 nga stellina »

#12 ne: 24-03-2005, 10:54:55
ne fakt edhe ato qe i postova une i pengojne nje vajze/gruaje nese shkruan me laps ose shtype me tastiere, te mos flas me nese gatuan :P
AD, me keto thonj qe paske ti nuk te vij ne darke kurre :D

 • Postime: 8127
 • Karma: +2/-1
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 24-03-2005, 11:02:34
Epo thonjte i kam per vete une jo per te tjeret! Pastaj nuk i mbaj dot me te gjate se me thyhen, edhe nga basketbolli! :)

 • Postime: 462
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#14 ne: 24-03-2005, 12:56:10


me duken te tepert keto thonje per nje femer 18 vjece qe shkon ne shkolle :???

Fillim mu duk sikur kishe ven foton thoshe ca thonjesh pelqen te kesh vet lol.....por tani qe e pash, jam shume dakort. Une mendoj se thonjet vertet duhen mbajtur paster edhe mund ti lyesh, por per nje vajz studente sic tha e Recaro me lart  esht njecik e tepert kur e ekzagjeron shume punen. I kam ber e un thonjet e gjata njeher, e me duke vetja shume ulet, sme pelqenin fare, maso esht se me pelqen thjeshtesija...por ama kur je mosh te njom shume ekzagjerime e shemtojn femeren pastaj.  :-\


Ti miss-vjaza e ke zakon ta hapesh gojen ashtu kot pa menduar. e cfare ka ketu per te ulet nje here??? Te jesh e ulet ka shume kuptime por ti mesa shof nuk ia paske fare piken e idese. E para e punes mua nuk me pengojne fare thonjte sepse nuk i kam si kthetra papagalli. I kam shume pak te gjate bile edhe me te shkurtes se pic qe vendosa por nuk do rrija ti beja pic thonjve te mi keshtuqe e mora nga neti. E dyta e punes une nuk jam kalama ne High School sic je ti keshtuqe shush. E treta e punes aty ku punoj (dyqan bizhuterish ne Casino) nuk mund ti kem thonjte si mos me keq pasi duhet estetika pasi nuk eshte Rainbow apo Joice Lesley ok? (keto jane dyqanet qe ben ti shopping). Prandaj here tjeter mendo...perpuno...e dhe fol se perndryshe leshon bema.

 • Postime: 462
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#15 ne: 24-03-2005, 12:59:51
ne fakt edhe ato qe i postova une i pengojne nje vajze/gruaje nese shkruan me laps ose shtype me tastiere, te mos flas me nese gatuan :P
AD, me keto thonj qe paske ti nuk te vij ne darke kurre :D

ti racero nuk i ke provuar keshtu qe mos gjyko kot. Mua thonjte nuk me hapin fare besdi.
1. nuk para shkruaj fare sepse edhe ne leksione marr laptop
2. ne komp shkruaj 45 fjale/min
3. gatim???? kishte gati nja 2 vjete qe nuk e degjoj me kete fjale. sepse gatimin tani e bejne meshkujt... :occ

 • Postime: 462
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#16 ne: 24-03-2005, 13:58:49
ja sa per tiu hequr merakun....sidomos miss~vajzes

 • Postime: 4363
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 24-03-2005, 16:41:39
Goca.....secili ka mendimin e vet.....
Ka plot njerez qe njoh une, qe thonjt i shohin me syrin e Miss vajzes........jam e bindur qe pas ca kohesh dhe ajo s'do i shohi me keshtu.....


 • Postime: 7982
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#18 ne: 24-03-2005, 16:48:42
Une i kam kaq te gjate sa Jersey Girl por ovale dhe vetem nje ngjyreshe nuk e di perse por ky model me te bardhe nuk me pelqen pastaj nje ngjyreshe e kam me kollaj ta kombinoj me rrobat qe vesh :???
Dhe shtoj se thojte shkojne sipas karakterit te nje femre...kemi nje femer klasike me thonj mesatar dhe ngjyra te qeta dhe kemi nje femer seksi me thonj te gjate si mace e ngjyra te ndezura :???

 • Postime: 771
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#19 ne: 24-03-2005, 20:40:22
Si i behet halli qe une as nuk i lyej (maksimumi me nje shkelqyes sepse me pelqen shkelqimi) dhe as nuk i bej French, Italian, German apo American  :D. I mbaj ashtu sic mi ka bere Zoti dhe as fallco s`kam provuar ti mbaj, e asgje. Sa Jersey Gurl edhe i rris, momentalisht pershembull aq i kam- edhe me nje shkelqim siper - e kaq.

Ngjyrat s`para me pelqejne. French po, kam debulese. Tregon pasterti.

Hersia`

 • Postime: 4363
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 24-03-2005, 20:54:11
Ne fakt esht ca si demode te lyesh me ngjyre Hersi' .....keshtu qe ne rregull je.....

 • Postime: 8127
 • Karma: +2/-1
 • Gjinia: Femer

#21 ne: 24-03-2005, 23:39:46
Herso... une as nuk i di ato qe thua ti... ehh ca do te thote te hash thonjte per 4 vjet! :D
Kjo e di qe tregon nervozizem dhe moskontroll.. po ama i lashe!
Tani i kam rritur por sic dihet jane mos me keq nga pasojat e dhembeve! :)
Jersey... aman mos u bej me nerva dhe mos na hap zenka se pastaj do nxjerrin thonjte ketu e plas lufta! ;)
Puc... thonjte si yv i ke! :)

 • Postime: 417
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#22 ne: 01-04-2005, 17:13:58
gjeja me e shpifur tek femrat jane thonjte e gjate. pak si shriga jane keshte, imagjinoi dhe me thonj ewww taman witches (sometimes with a capital B)

 • Postime: 151
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#23 ne: 02-04-2005, 12:37:33
thonjte nuk i mbaj te gjata deri tash qe kam ardhur ne kete moshe, me ka mbetur prej mamit nuk me ka lejuar asnjehere ti rise...dhe ashtu jam mesuar...thjeshte mi ka gerditur por     tash i jap te drejte se me te vertete aty rine mikrobet...po pa ofendim juve vajzave.      

 • Postime: 8127
 • Karma: +2/-1
 • Gjinia: Femer

#24 ne: 19-07-2005, 11:13:16
Me mire te mos i shihnit se si i kam tani... :D
te gjate... hata! LOL
Edhe pa mikrobe!

Temat e fundit