Veshje per mbremje! - E Bukura

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Veshje per mbremje!

   Veshje per mbremje!

  · 133 · 150230

  • Postime: 28647
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

  ne: 30-09-2004, 16:29:13
   Disa veshje per raste te vecanta, si festa, dasma, mbremje dhe takime pune.
   

  « Editimi i fundit: 20-08-2022, 13:34:53 nga 12:51 »

  • Postime: 1265
  • Karma: +2/-0

  #1 ne: 30-09-2004, 18:14:35
  Une dua "2219B.jpg" 5421.jpg"...

  Mi dhashte kush se ne moment jam al verde :D

  #2 ne: 02-10-2004, 12:14:11

  MAX ke vendos me na heq petllen plako a si e ke hallin :D


  Rudi me verte ishin shum te bukura Po pse aq shpejt te hiqet petulla ty mor lal. :D ;)

  • Postime: 16
  • Karma: +0/-0

  #3 ne: 10-10-2004, 21:51:47
  Lol dikushi mbylle mo gojen se te gjeta nuse!!!
   
  « Editimi i fundit: 20-08-2022, 13:06:48 nga 12:51 »

  #4 ne: 10-10-2004, 22:10:59
  Shum te bukura keto veshjet me pelqejn shum po do te thoja qe disa duken si fustana nuses dhe ti vendosje te tema perkatese.

  • Postime: 16
  • Karma: +0/-0

  #5 ne: 10-10-2004, 22:52:49
  Jo mo berni se keshtu e ka Amerika vishen dhe me fustane nusesh ne mbremje mature ose mbremje te tjera. Skam faj une.

  #6 ne: 11-10-2004, 02:42:03

  Jo mo berni se keshtu e ka Amerika vishen dhe me fustane nusesh ne mbremje mature ose mbremje te tjera. Skam faj une.


  Epo me fal se nuk e dija ;)

  • Postime: 7978
  • Karma: +18/-8
  • Gjinia: Femer

  #7 ne: 11-10-2004, 07:52:12
  une e kam nje nga keto fustanet :D

  • Postime: 7978
  • Karma: +18/-8
  • Gjinia: Femer

  #8 ne: 11-10-2004, 20:11:20
  :P nuk ta them

  • Postime: 6542
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer

  #9 ne: 12-10-2004, 16:27:03
  Shume te bukura keto fustanet,sidomos ai 2205B.jpg me pelqeu shume,te pakten pjesa e mbrapme qe duket aty.

  • Postime: 9
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer

  #10 ne: 12-10-2004, 22:34:22
  More evening dresses...

   

   
  « Editimi i fundit: 20-08-2022, 13:08:30 nga 12:51 »

  • Postime: 9
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer

  #11 ne: 12-10-2004, 22:35:55
  My favorite one!

   
  « Editimi i fundit: 20-08-2022, 13:10:07 nga 12:51 »

  #12 ne: 13-10-2004, 01:25:14
  Po mire, per vajza paska veshje, por ne djem si do vishemi?  ><  :???
  Na tregoni pak :). <)>

   :pafshim

  • Postime: 511
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer

  #13 ne: 14-10-2004, 11:52:51
  reina  :) :) goxha shije!!! ;)

  • Postime: 28647
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

  #14 ne: 14-10-2004, 12:57:09
  Vertet shume te bukura ato qe ka vendosur Reina :)

  #15 ne: 10-11-2004, 20:43:22

  Po mire, per vajza paska veshje, por ne djem si do vishemi?  ><  :???
  Na tregoni pak :). <)>

   :pafshim


  Gjumash na gjin ti ca veshje djemsh foto e kam llafen :)

  • Postime: 7978
  • Karma: +18/-8
  • Gjinia: Femer

  #16 ne: 10-11-2004, 22:40:41
  Mua disa nga keto veshje me pelqejne disa te tjera sikur nuk me pershtaten :???

  • Postime: 4836
  • Karma: +4/-1
  • Gjinia: Mashkull

  #17 ne: 11-11-2004, 01:12:54
  fiona hajde e shiko cili te pelqen se dua me te bere nje dhurat :)

  • Postime: 745
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer

  #18 ne: 11-11-2004, 01:27:23
  auuuuuuuuuu po c'rast  :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim

  • Postime: 109
  • Karma: +0/-0

  #19 ne: 27-11-2004, 16:29:48
  une them si femna si mashkulli me mir se thjesh nuk ka

  Temat e fundit