Veshjet e brendshme - Underwear, Lingerie, Tanga, Bra etj - E Bukura

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Veshjet e brendshme - Underwear, Lingerie, Tanga, Bra etj

Veshjet e brendshme - Underwear, Lingerie, Tanga, Bra etj

· 62 · 13929

 • Postime: 28596
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 01-10-2004, 16:01:47
Veshjet e brendshme - Underwear, Lingerie, Tanga, Breke/Mbathje, Sutjena/Bra, Recipeta
Po le vajzat me pare te na vendosin ndonje gje ketu ;)
 
« Editimi i fundit: 22-01-2020, 09:39:00 nga M A X »

 • Postime: 993
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 02-10-2004, 06:01:24
Me pelqen ajo e dyta me motive kombetare. Kuqezi.

 • Postime: 28596
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 02-10-2004, 16:51:06
Tani eshte radha ime ;)

 
« Editimi i fundit: 22-01-2020, 09:34:34 nga M A X »

 • Postime: 28596
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 02-10-2004, 16:51:42
 
« Editimi i fundit: 22-01-2020, 09:35:37 nga M A X »

 • Postime: 28596
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 02-10-2004, 16:54:07
 
« Editimi i fundit: 22-01-2020, 10:38:30 nga M A X »

 • Postime: 28596
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 02-10-2004, 16:54:28
 
« Editimi i fundit: 22-01-2020, 10:38:56 nga M A X »

 • Postime: 28596
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 02-10-2004, 16:56:57
 
« Editimi i fundit: 22-01-2020, 10:39:19 nga M A X »

 • Postime: 7982
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 02-10-2004, 18:18:11
Max shije shume te bukur me pelqejn shume zgjedhjet..:D

 • Postime: 7982
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 11-12-2004, 23:44:30
 :D

 
« Editimi i fundit: 22-01-2020, 10:39:52 nga M A X »

 • Postime: 7982
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 11-12-2004, 23:45:35
edhe nje :D

 
« Editimi i fundit: 22-01-2020, 10:43:31 nga M A X »

 • Postime: 5931
 • Karma: +9/-0

#10 ne: 12-12-2004, 03:07:17
Cfare ben mojjj... uee uee c'paska plasur kendej :???

Aman moj xhane, mos na prish terezine kot ;)... se po na hap ndonje oreks ashtu si papritur :D ....e pastaj, do thone...doli dhe kjo nga udha e Perendise :-[

 • Postime: 1395
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 12-12-2004, 05:33:18
ee MAX ato brek8t e kuqe ishin bomb fare

 • Postime: 1395
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#12 ne: 12-12-2004, 05:34:00
 :occ

 
« Editimi i fundit: 22-01-2020, 10:40:23 nga M A X »

 • Postime: 7982
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 12-12-2004, 08:30:41
Te gjitha bomba jane ato mi Gaxhie po lene mo ;)
Smiley epo he do kujtohej nje edhe per keta djemte tane se vetem ne na nxjerrin by.. zbuluar keta :D

 • Postime: 7982
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#14 ne: 13-12-2004, 06:28:45
Hajt mo po mendoj dhe ca per ne vajzat :D domethene ne kete rast kenaqen cunat me shume ;)

[attachment[/attachment]

 • Postime: 7982
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#15 ne: 13-12-2004, 06:29:53
:D :D :D

 
« Editimi i fundit: 22-01-2020, 10:41:03 nga M A X »

 • Postime: 7982
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#16 ne: 13-12-2004, 06:31:03
ja dhe dy dhe mjaft per sonte ;)

 
« Editimi i fundit: 22-01-2020, 10:41:44 nga M A X »

 • Postime: 7982
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 13-12-2004, 06:32:25
uuu jo edhe nje se e kam pak per zemer kete ...;)

 

 
« Editimi i fundit: 22-01-2020, 10:42:25 nga M A X »

 • Postime: 28596
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#18 ne: 13-12-2004, 08:34:12
ohhhhhhhh....

 • Postime: 7982
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#19 ne: 14-12-2004, 03:29:08
Pse ben ohhhh MAX ke ndermend te besh ndonje dhurate.....:D

 • Postime: 4461
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 09-02-2005, 12:04:39
Max  mos bej Ohh se deri ketu te une u degjua :P

[attachment[/attachment]

 • Postime: 462
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#21 ne: 09-02-2005, 12:30:30
po duket pak si porn site....
pak me me avash o njerez se ka edhe kalamaj browsing the forum.... :pafshim

 • Postime: 4461
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#22 ne: 09-02-2005, 13:28:43
Jersy te mbulume i kemi ven si kemi len noi gje te frikshe jashte :D

 • Postime: 639
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#23 ne: 02-04-2005, 19:22:50
Kjo eshte tema ime e preferuar ... :P
Eshte e vetmja gje qe harxhoj para me shume se gjithcka.... :P

Me pelqejne te gjitha style qe kane e firma e preferuar qe kam eshte Victoria Secret... :) :pafshim

 • Postime: 4363
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#24 ne: 03-04-2005, 10:15:08
Victoria's Secret ka vertet linja te mrekullueshme...... ..ekstravagante por jo te eksagjeruara dhe teper sensuale.....

Temat e fundit