Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: 1dhe1
« ne: 14-03-2021, 21:00:27 »

Postuar nga: 1dhe1
« ne: 14-03-2021, 20:59:47 »

Postuar nga: 12:51
« ne: 08-03-2021, 18:05:42 »

 

Rikthehen sërish në modë xhinset e viteve ’90
Kur bëhet fjalë për trendet, asnjëherë nuk diskutoni për ndonjë gjë tjetër më shumë sesa për xhinset. Kjo ndoshta buron edhe nga fakti se të gjithë ne u kushtojmë rëndësi shumë xhinseve që veshim, por edhe nga fakti që pothuaj të gjithë e kemi veshjen e menjëhershme të çdo sezoni. Megjithatë, shumë prej vajzave të njohura të modës ndjekin me shumë interes modelet që propozohen në çdo fillim sezoni, ashtu si tani, kur trendi pranverë – verë 2021 ka nisur të shihet gjithandej. Natyrisht, vëmendjen është përkushtuar edhe te xhinset – prerja, gjatësia, ngjyra – kështu që tema e xhinseve ndez gjithmonë debate.Vite më parë, industria e modës ishte e ndarë në dysh sa u përket xhinseve: nëse ktheheni pas në kohë, do të kujtoni se shumë prej nesh gati-gati u tronditën kur markat e njohura filluan të propozonin xhinset e ngushta, ato që të gjithë i njohin skinny jeans.  Ndërsa tani duhet t’ju paralajmërojmë se do të diskutojmë një tjetër trend të xhinseve që po rikthehet nga vitet ’90 në 2021: xhinset ‘boot-cut’. Modeli që shfaqjen e parë e ka pasur në vitet ’90, tashmë është rikthyer, madje për një pjesë të mirë të zonjave, është kthyer edhe në nostalgji.
Postuar nga: ßåßy ღ
« ne: 27-07-2012, 15:39:54 »

 
Postuar nga: Misss
« ne: 30-04-2012, 23:01:00 »

Kjo tema duhet ta kete emertimin "Kepucet" se ato ekspozohen me shume :P
Postuar nga: endrrimtare
« ne: 30-04-2012, 22:27:33 »Shume ultra keto. Xhinset i perdor shume.. Por gjithmon prerja ka te bej shume..
Postuar nga: dreamm
« ne: 10-03-2012, 12:18:40 »

Postuar nga: ßåßy ღ
« ne: 10-03-2012, 00:03:50 »

Postuar nga: ßåßy ღ
« ne: 10-03-2012, 00:02:29 »

Postuar nga: ßåßy ღ
« ne: 10-03-2012, 00:01:13 »